NY Rangers – Tampa 3:6 (kon.) | Columbus – Florida 2:1 (kon.) | Colorado – Montreal 3:4 (kon.)
Edmonton – Arizona 2:5 (kon.) | Anaheim – Boston 3:2 (kon.)
New York Rangers
3:6 (1:2, 2:1, 0:3)
Tampa Bay Lightning
Úterý 02.12.2014, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

58:13
    Valtteri Filppula jde na trestnou za hákování a dává Rangers ještě šanci! Domácí si berou time-out.

55:33
    Carl Hagelin narazil na mantinel Paquetta a to už s domácími vypadá hodně špatně. Dvě minuty pro švédského útočníka.

45:09
    Palát byl faulován Martinem St. Louisem, který je vyloučen za sekání. Přesilovka pro hosty.

31:57
    Ryan McDonagh podrazil Connollyho a Bolts budou hrát minutu a 20 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3!

31:17
    Hosté budou hrát přesilovku. Kevin Hayes se dopustil hákování.

28:45
    Na trestnou lavici míří Cedric Paquette. Domácí budou hrát 5 sekund přesilovku 5 na 3 a pak bude pokračovat klasická výhoda.

26:50
    Síly na ledě se vyrovnají. Nikita Kučerov podrazil McDonagha a sudím to neuniklo.

25:54
    Domácí Mats Zuccarello je vyloučen za nedovolené bránění.

17:43
    Bude se vylučovat. Steven Stamkos si dvě minuty odpočine za sekání a Rangers tak budou hrát první přesilovku v zápase.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 13. Hayes (Hagelin, Stempniak), 23. Fast (Brassard, Nash), 30. St. Louis (McDonagh, Stepan) – 7. Johnson (Palát, Hedman), 17. Connolly (Hedman, Bishop), 35. Carle (Johnson, Filppula), 46. Connolly (Stamkos, Hedman), 48. Johnson (Kučerov, Gudas), 60. Palát

New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi (A), Staal, J. Moore, McDonagh (C), Klein, Hunwick – Kreider, Stepan (A), St. Louis – Nash, Brassard , Zuccarello – Stempniak, Hayes, Hagelin – Fast, D. Moore, Miller. Trenér: Alain Vigneault
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Nabokov) – Stralman (A), Hedman, Šustr, Garrison, Gudas, Carle – Callahan (A), Stamkos (C), Killorn – Kučerov, Johnson, Palát – Connolly, Filppula, Drouin – Paquette, Boyle, Morrow. Trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Kowal, Watson – Kovachik, Wheler

Diváci: 18006