Banská Bystrica – Orange 20 3:2 (kon.)
HC´ 05 Banská Bystrica
3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
HK Orange 20
sk Úterý 02.12.2014, 17:30 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

55:27
    Banská Bystrica dala gól!
    Pri avizovanom vylúčení hostí sa do vedenia darí dostať domácim, keď z pravej strany prekonáva Godlu MILAN KYTNÁR.
    Asistencie: Miroslav Preisinger.

52:55
    Znovu vylúčenie domácich – Kadura dostáva menší plus osobný trest za napadnutie hlavy a krku.

45:50
    Vylúčenie domácich – Čížek dostáva za faul lakťom na Petráša päť minút + do konca zápasu.

39:42
    Ešte sa bude vylučovať na strane hostí – Skalický dostáva dve minúty za faul lakťom.

35:29
    Vylúčenie domáceho Bambúcha, ktorý dostáva dve minúty za hákovanie.

33:52
    Barani vyrovnávajú skóre zápasu, keď si MILAN KYTNÁR najprv Godlu položil na ľad a následne zakončil tesne pod hornú žŕdku jeho brány.
    Asistencie: Andrej Kudrna

33:06
    Znovu sa vylučuje na strane hostí – Galis dve minúty za seknutie.

31:27
    Vylučuje sa na obidvoch stranách, z domácich dostáva dve minúty Handlovský a z hostí Pavúk, obaja za hrubosť.

30:00
    V šanci opäť Preisinger, ktorý mieril do ľavého horného roku Godlovej brány, ale ten predviedol nádherný zákrok lapačkou.

29:35
    Opäť sa vylučuje na strane hostí – za seknutie dostáva dve minúty Sukeľ.

25:03
    Vylučuje sa prvýkrát na strane hostí – za nedovolené bránenie v hre dostáva menší trest Kabáč,

24:31
    Hneď z buly vypálil Cuník, puk prepadol Godlovi až do brány, ale gól uznaný nebol, keďže padol v čase, keď už bola hra prerušená.

23:35
    Tak predsa sa domácim darí znížiť, keď Strelu Cohena dotlačil za Goldu RASTISLAv GAŠPAR.
    Asistencie: Colby Cohen.

13:39
    Hostia budú hrať ďalšiu presilovú hru, keď na trestnú lavicu odchádza Kadura za podrazenie.

09:20
    Hostia mohli dokonca pridať aj tretí gól, keď puk tesne pred bránou tečoval šikovne Kabáč, ale domáci brankár stihol zasiahnúť.

08:12
    HK Orange 20 dalo gól!
    Následne sa hostia dostávajú do dvojgólového vedenia, keď druhý presný zádsah svojho tímu pridáva LUKÁŠ HRUŠÍK.
    Asistencie: Jakub Emil Mendrej

07:47
    Mladíkom sa napokon darí pár sekúnd pred koncom presilovej hry streliť gól, keď sa úspešne presadil PAVOL SKALICKÝ.
    Asistencie: Michal Kabáč, Dominik Jednorľ.

05:49
    Bude sa vylučovať na domácej strane, za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou na Fekiača dostáva dve minúty Čížek.

Radoslava Harvánková

Branky a nahrávky: 24. Gašpar (Cohen), 34. Kytnár (Kudrna), 56. Kytnár (Preisinger) – 8. Skalický (Kabáč, Jednroľ), 9. Hrušík (Mendrej)

HC´ 05 Banská Bystrica: Wiikman (Košarišťan) – Kudrna, Kytnár, White – Handlovský, Preisinger, Kadura – Bendík, Gašpar, Surový – Macko – Cuník, Nicastro – Gachulinec, Cohen – Bambúch, Čížek – Lunter
    HK Orange 20: Godla (Okoličány) – Skalický, Kabáč, Petráš – Koyš, Sukeľ, Briestenský – Hrušík, Rehák, Galis – Tábi, Giľak, Michalek – Bačík. Hochel – Jendroľ, Pavúk – Fekiač, Mendrej

Rozhodčí: Lauff – Jobbágy, Rovenský

Diváci: 1 467