Atalanta BC – Avellino 2:0 (kon.) | Empoli – Janov 2:0 (kon.) | Udinese – Cesena 4:2 (po pr.)
Empoli FC
2:0 (1:0)
Janov CFC
Středa 03.12.2014, 18:00 • Stadio Carlo Castellani • Italský pohár

Přeji vám hezký zbytek večera a u některého z dalších přenosů na viděnou. (19:52:37)

Ani ve druhém poločase se Janov do žádných velkých šancí nedostal, naopak, když ve svém spíše bezúčelném tlaku na chvíli polevil, inkasoval podruhé. Empoli na své půdě překvapilo a po poměrně jasném průběhu zápasu postupuje do osmifinále Coppa Italia na úkor CFC Janov.

90+3

90+3
    Už běží poslední minuta a Empoli je stále těsně před brankou Janova.

90+2
    Druhý roh pro Empoli, Janov se dostal pouze k odkopnutí míče do zámezí.

90+2
    Empoli už bude chtít zápas dohrát daleko od své branky, tomu odpovídá i nakrátko rozehraný roh a snaha se u praporku udržet co nejdéle.

90+1
    Rozhodčí ve druhém poločase nastavuje 3 minuty.

90
    Utkání se v posledních minutách dost přiostřilo, kromě dvou žlutých karet zde bylo i několik dalších ne zrovna fér soubojů.

89
    Žlutou kartu dostává Zielinski (Empoli FC).

89
    Držení míče obou týmů je v tuto chvíli naprosto vyrovnané. Oba celky ho měly na svých kopačkách přesně 24 minut a přibližně 20 vteřin.

88
    Ani závěr zápasu Empoli nehodlá vypustit a riskovat tak případné snížení.O míč v rohu u soupeřovy branky však přichází.

86
    První žlutou kartu v zápase vidí za ruku v obličeji soupeře Mauricio Pinilla z Janova.

85
    Po souboji s Rosim se za obličej drží Barba, ale není to nic vážného, ihned pokračuje ve hře.

83
    Janov se ještě nevzdává, ale ani centrovaný míč z kopačky Tomáse Rincóna nenašel hlavu žádného z jeho spoluhráčů.

81
    Málem to bylo o tři góly! Janov teď měl hromadu štěstí. Signorelli nejprve rozezvučel břevno, krátce poté se na zemi proti Laxaltově střele z úhlu činil i brankář Lamanna.

80
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Greco, přichází Rincón.

80
    Posledních deset minut zápasu je tady. Poněkud symbolicky začínají ztrátou míče Janova při snaze o rychlý brejk.

79
    Utkání se zatím hraje v duchu fair-play, rozhodčí ještě nebyl nucen udělit ani jednu žlutou kartu.