Naděžda Orenburg – BK IMOS Brno 88:55 (kon.) | ZVVZ USK Praha – Košice 76:57 (kon.)
Naděžda Orenburg
88:55 (20:21, 42:35, 67:50)
BK IMOS Brno
Středa 03.12.2014, 15:00 • Sportovní a kulturní komplex Orenburg • Euroliga - ženy

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (16:48:58)

Brno nepředvedlo v prvním poločase vyloženě špatně výkon, jenže jak to tak v basketbale bývá, Naděžda s tak kvalitním kádrem nakonec po přestávce zabrala a svého soupeře smetla z povrchu zemského. Především Bonnerová s Johnsonovou byli téměř k nezastavení, zaznamenali dohromady 37 bodů. Nejúspěšnější střelkyní v BK IMOS byla Hindráková se 14 body.

40:00
    Konec zápasu. (88:55)

39:50
    Stejskalová zkusila ještě skórovat za tři body, ale bezvýsledně. Brno prohraje v Rusku o 33 bodů. (88:55)

39:27
    Vieruová ještě proměnila jeden trestný hod. (88:55)

39:23
    Vieruová si ještě na závěr připisuje úspěšnou střelu za dva body. (87:55)

39:05
    Také domácí Maigová se poprvé objevuje na palubovce. A i ona dokázala bodovat. Bude ona tou poslední střelkyní tohoto zápasu? (85:55)

37:56
    Křivánková se pokusila zakončit, jenže její pokus byl zablokovaný. (83:55)

37:48
    Buriková hodila za tři body a úspěšně. Pro tuhle ruskou hráčku jsou to vůbec první body v zápase. (83:55)

36:56
    Šoukalová jde ze hry, místo ní nastupuje Vojtíková, která si ještě v tomhle utkání nezahrála. (80:55)

36:56
    Dimitrakouová ještě přidala jeden zásah z trestného hodu. (80:55)

36:49
    Na druhé straně za dva body skórovala Dimitrakouová. Do konce utkání nám zbývají nějaké tři minuty. (79:55)

36:26
    Smithová zkusila bodovat z tříbodové hranice a podařilo se jí. Teprve druhý koš BK IMOS v této čtvrtině. (77:55)

36:17
    Brno v závěru utkání ještě vystřídalo. Ze hry byla stažená Fontenetteová s Mainclovou, místo nich přišli na palubovku Hindráková s Křivánkovou. (77:52)

36:17
    Oddechový čas pro hosty. (77:52)

35:38
    Cruzová se prosadila. Brno zatím do té doby skórovalo v této čtvrtině pouze jednou jedinkrát. (77:52)

34:40
    Utkání se dohrává už jen z povinnosti. Vieruová navyšuje náskok Naděždy nad BK IMOS na 23 bodů! (75:52)

33:45
    Vieruová zaznamenala koš za dva body, celkově má na kontě už bodů sedm. (73:52)

33:04
    Hindráková se střelecky prosadit nedokázala. Ani Volkovová na druhé straně uspět nedokázala. (71:52)

Patrik Sandev

Naděžda Orenburg: Buriková, Volkovová, Kirillovová, Vieruová, Kuzinová, Beglovová, Vodopjanovová, Cruzová, Dimitrakouová, Bonnerová, Johnsonová, Maigová
    BK IMOS Brno: Stejskalová, Mainclová, Hindráková, Kašpárková, Ailiová, Křivánková, Smithová, Vojtíková, Šoukalová, Fontenetteová
    Čtvrtiny: 20:21, 22:14, 25:15, 21:5