Vsetín – Vítkovice 2:5 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 2:1 (kon.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:5 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Poruba 2011 – Zlín 4:6 (kon.)
Letňany – PZ Kladno 6:2 (kon.) | HC Plzeň – Kladno 7:6 (2:1 po s.n.) | Chomutov – Slavia 8:4 (kon.)
Písek – Sparta 1:7 (kon.) | Třinec – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Kometa Brno – Havířov 5:4 (kon.)
HC Litvínov
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 05.12.2014, 15:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov (spodní plocha) • Extraliga staršího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (16:58:08)

59:44
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    MILAN DAVÍDEK trefuje odkrytou bránu a zvyšuje na 2:0! Bez asistence.

58:31

57:32
    Hauzr se proháčkoval až do zakončení, kdy mu chyběla přesnost. Bohužel pro hosty trefil pouze připraveného Sklíbu, který tímto zákrokem drží naděje svého týmu.

56:31
    Tak toto je velmi přísné vyloučení. Dvě minuty na trestné si odsedí Martin Havelka (LIT) za podražení.

53:21
    "One man show" v podání Ondřeje Kuchaře! Tento gólman má dnes opravdu skvělou formu, když několika zázračnými zákroky dokázal udržet litvínovské na uzdě a stále drží čisté konto! Hosté již hrají v plném počtu.

51:27

51:21
    Šance pro domácí! Již poněkolikáté dnes vyloučen Ondřej Pajk (KVA), tentokrát za faul loktem.

49:27
    Nyní je k vidění další zbytečný faul, tentokrát na straně domácích. Faulem se provinil Filip Jícha (LIT), který si odsedí dvě minuty za hákování.

48:12
    Vary jsou pod obrovským tlakem, nad vodou je stále drží skvělý Kuchař! Nejvíce práce měl s tečí Havelky, když puk musel vytahovat hokejkou z brankové čáry.

46:19
    Fantastický Kuchař! Hostující gólman dokázal pochytat mnoho střel z domácích hokejek, které ne a ne vstřelit gól. Pajk se vrací na led a hraje se v pěti na obou stranách.

44:19
    Další šance pro domácí. Vyloučen Ondřej Pajk (KVA) na dvě minuty za hákování.

42:45

42:06
    Hosté si můžou prozatím oddychnout. Reichel na modré nabil Jakubu Březákovi, který ale puk přes obránce nepropasíroval na Kuchařovu bránu.

41:04
    Hosté hrají ve čtyřech.

40:45
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3! Michael Čejka (KVA) zbytečně podrazil jednoho z domácích a také si za to odsedí dvě minuty na trestné lavici.

40:01

Ve druhé třetině se stav utkání nezměnil, a tak zůstává 1:0 pro Karlovy Vary. Uvidíme, co nám nabídne poslední třetina.

Třetí třetina začne v 16:28.