Německo – Nizozemsko 26:29 (kon.) | Francie – Slovensko 21:18 (kon.) | Švédsko – Chorvatsko 30:28 (kon.)
Č. Hora – Srbsko 22:19 (kon.)
Německo
26:29 (11:12)
Nizozemsko
Pondělí 08.12.2014, 18:00 • Varaždin Arena, Varaždin • Mistrovství Evropy žen

První zápas skupiny C je u konce! Holanďanky dokázaly překvapit německého soupeře a díky zlepšenému výkonu ve druhé půli nakonec vítězí. Po více jak čtyřiceti minutách to byla vyrovnaná partie, ovšem poté si Nizozemsko vytvořilo rozhodující náskok a i přes závěrečný tlak Německa ho udržely. Němky snížily na rozdíl dvou branek, na více se ale nezmohly. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:39:22)

60
    Konec zápasu. (26:29)

60
    V poslední vteřině inkasuje Wolteringová a Holanďanky vítězí o tři branky! (26:29)

60
    Sedmičku dává Huberová. (26:28)

60
    Van der Heijdenová vyloučena na dvě minuty a Nizozemky jsou ve čtyřech. (25:28)

60
    Půl minuty před koncem je vyloučena na dvě minuty Lucianová, útočit budou Němky. (25:28)

59
    Jankovičová zasahuje proti ráně Nadgornajaové a je rozhodnuto! (25:28)

59
    Snelderová po delší době dává gól Nizozemska! (25:28)

59
    Další gól Nadgornajaové a je to jen o dva! (25:27)

59
    Po dalším famózním zákroku Wolteringové útočí Němky. (24:27)

58
    Holandský kouč Groener si bere necelé dvě a půl minuty před koncem oddechový čas. (24:27)

58
    Němky dramatizují duel po zákroku Wolteringové a následném gólu Nadgornajaové. (24:27)

57
    Holanďanky přišly o míč, ovšem poté trefila Huberová obloučkem jen břevno. (23:27)

57
    Z levého křídla se prosadila Nadgornajaová a je to o čtyři branky, (23:27)

56
    Brochová vyloučena na dvě minuty, Němky budou hrát deset sekund proti čtyřem. (22:27)

56
    Po střele z devíti metrů od Grootové zasahuje Wolteringová, poté se srazily Polmanová s Müllerovou a obě musely být ošetřeny. (22:27)

55
    Německý tým si bere oddechový čas a ještě se pokusí vybojovat alespoň bod. (22:27)