Almaz – K. Vary 3:4 (po pr.)
Almaz Čerepovec
3:4 (1:0, 0:2, 2:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 15.12.2014, 16:30 • Ledový palác města Čerepovce, kapacita 6.064 diváků • MHL

64:22
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Tak a hostům se to daří! Velká chyba v rozehrávce domácích, kterou vystihl Matěj Zadražil a poslal přesný pas na LUĎKA ŠKOPA, který přesnou střelou rozhoduje o vítězi dnešního utkání. Asistence: Matěj Zadražil.

61:22
    A hosté mohou rozhodnout. Alexandr Kuzmin (ALC) je vyloučen na dvě minuty za držení.

56:38
    A může být hůř. Štěpán Csamangó (KVA) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za krosček.

54:58
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku! Tak to je obrovská rána pro Energii. Hosté se nedokázali oklepat z druhé branky Almazu a ani ne po minutě přichází vyrovnávací gól v podání ARŤOMA PERŠINA. Asistence: Basil Chabarov.

54:12
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku! VJAČESLAV SKOBELEV využívá přesilovou hru a dává ještě Almazu šanci na srovnání. Domácí hráč bekhendovým blafákem přehodil Kuchařův beton. Asistence: Sergej Kupcov.

53:08
    Michálek (KVA) zbytečně fauloval a oslabuje svůj tým v nejméně vhodnou chvíli.

52:39
    Šapovalov a Osmík se do sebe pustili před domácí brankou a vše končí vyloučením obou hráčů na dvě minuty za hrubost.

52:02
    Daniel Vovčenko (ALC) je dalším vyloučeným. Domácí útočník si odsedí dvě minuty za sekání.

50:46
    Tak to je krása. Energetici vyšachovali domácí obranu a skvěle se dokázal prosadit DAVID GRÍGER. Asistence: Tomáš Harkabus.

50:36
    Dmitrij Šapovalov (ALC) je dnes dalším vyloučeným a šance pro Energii na skórování.

44:40
    Denis Šimek (KVA) nabízí domácím možnost srovnat, jelikož se nechává vyloučit za držení hole.

42:17
    Sergej Sacharusov (ALC) a Ondřej Beránek (KVA) se pošťuchovali u branky Grigorjeva a oba dva míří na trestnou lavici.

40:32
    Arťom Peršin (ALC) načíná poslední třetinou svým faulem a nabízí tak přesilovou hru pro Energii.

34:29
    Sergej Sacharusov (ALC) zbytečně fauloval a následovat bude přesilová hra pro Energii.

32:25
    Jenže Šafář se na trestnou lavici vrátí, jelikož je vyloučen na dvě minuty za podražení.

31:37
    A Energie jde do vedení! MATĚJ ZADRAŽIL ujel v oslabení a dokázal překonat bezmocného Grigorjeva. Bez asistence.

29:36
    A Energie půjde do tří! Jiří Běhal (KVA) si posedí dvě minuty na trestné lavici za hákování.

28:30
    Přesilovou hru si zahrají domácí. Ondřej Šafář (KVA) je vyloučen na dvě minuty za držení.

25:49
    Velká šance Matěje Zadražila! Karlovarský forward vymíchal domácího gólmana, který ale ještě dokázal betonem zabránit kotouči k dalšímu postupu do brány.

22:05
    A je to 1:1! Nejlepší karlovarský střelec TOMÁŠ HARKABUS dostal přesný pas od Zadražila a z první přesně zakončil. Asistence: Matěj Zadražil, Ondřej Šafář.

21:11
    Energie bude mít hned možnost ke srovnání. Zbytečně se nechal vyloučit Dimitrij Mojsejev (ALC).

14:16
    Síly na ledě se vyrovnají, za vysokou hůl je vyloučen Vjačeslav Skobelev (ALC).

13:48
    Martin Kečkeš (KVA) tvrdě fauloval u hrazení Vovčenka a dostává trest na pět minut a do konce utkání. Domácí borec se jen těžko zvedal z ledové plochy.

10:45
    Výtečný Kuchař! Domácí to teď sehráli dobře a ke střele z pravého kruhu se dostal Vovčenko, brankář hostí se však dokázal rychle přesunout a tutovku domácíhoi hráče chytil!

09:48
    Denis Šimek (KVA) vyloučen za podražení, přesilovka pro domácí.

03:00
    Zadražil se dostal do přečíslení dvou proti jednomu společně s Harkabusem, druhý jmenovaný ale nedokázal z přihrávky vytěžit víc než střelu vedle branky domácích!

01:41
    Almaz Čerepovec právě vstřelil branku! Z první šance se ale prosazují domácí hokejisté, když se přesně trefuje ANTON ŽICHAREV a hned v úvodu se Almaz dostává do vedení! Asistence: Sergej Sacharusov, Vasilij Chabarov.

Daniel Kubelka

David Košinár

Branky a nahrávky: 2. Žicharev (Sacharusov, Chabarov), 55. Skobelev (Kupcov), 55. Peršin (Chabarov) – 23. Harkabus (Zadražil, Šafář), 32. Zadražil, 51. Gríger (Harkabus), 65. Škop (Zadražil)

Almaz Čerepovec: Grigorjev (Kononov) – Krochta, Peršin, Šapovalov, Sacharusov, Krylov, Kuzmin, Kalugin – Kupcov, Vovčenko, Mojsejev – Žicharev, Chabarov, Baranov – Litvinov, Skobelev, Kiseljov – Stěpanov, Loščenko, Leonov – Anikin.
    HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Fučík) – Šimek, Šafář, Michálek, Běhal, Vaněk, Rulík, Kečkeš, Röthlisberger – Harkabus, Zadražil, Gríger – Osmík, Beránek, Škop – Vrána, Rubeš, Csamangó – Orság, Janata.

Rozhodčí: Gofman, Svirgun – Vedernikov, Ornatskij