Švédsko – Č. Hora 29:30 (kon.) | Polsko – Rumunsko 19:24 (kon.) | Německo – Slovensko 36:22 (kon.)
Španělsko – Dánsko 29:22 (kon.) | Nizozemsko – Francie 18:20 (kon.) | Maďarsko – Norsko 29:25 (kon.)
Španělsko
29:22 (15:12)
Dánsko
Středa 17.12.2014, 18:15 • Fönix Hall, Debrecín (Maďarsko) • Mistrovství Evropy žen

Dnešní utkání sledovalo 3000 diváků.

54
    Šest minut potřebovaly Dánky na vstřelení branky. Norgaardová je první za posledních šest minut, která za Dánky nějakým způsobem hnula se skóre na jejich straně. (28:19)

54
    Dánsko má k dispozici sedmimetrový hod. (28:18)

53
    Po dlouhé době vyslaly Španělky na bránu Dánska nepřesnou střelu, která rozvlnila síť pouze z jejího boku. (27:18)

49
    Na opačné straně hrací plochy je vyloučena Pernille Holst Holmgaardová (DEN). (24:18)

46
    Navarrová přispěla obraně Španělska k dobrému výkonu neuvěřitelným zákrokem proti střele soupeřky. (23:16)

46
    Patricia Elorzaová (ESP) je vyloučena na 2 minuty za úmyslné zastavení míče nohou. (23:16)

46
    Oddechový čas pro Dánsko. (23:16)

43
    Dnes má Navarrová velmi dobře postavenou bránu. Dánky dnes nastřelují už poněkolikáté tyč její brány. (21:16)

40
    Oddechový čas pro Dánsko. (20:15)

38
    Cabralová opřela střelu Poulsenové o ruce, i přesto se míč po odrazu z náruče brankářky dostal do sítě. (18:15)

38
    Tentokrát už byli rozhodčí pozornější. Vyloučenou hráčkou je Louise Ambjörn Spellerbergová (DEN). Navíc mají Španělky k dispozici sedmimetrový hod. (17:15)

34
    Elisabet Chávezová (ESP) obdržela žlutou kartu za přílišnou agresivitu při jednom ze soubojů na brankovišti. (16:12)

30
    Oddechový čas pro Španělsko. (15:12)

30
    Peňová se nijak nerozpřáhla a prostře vystřelila do levého horního rohu, kde Toftová nemohla být. (15:11)

29
    Španělsko má k dispozici sedmimetrový hod. (14:11)

27
    Oddechový čas pro Dánsko. (13:10)

26
    Navarrová zabránila obličejem ve skórování Möllerové. (11:9)

25
    Navíc je Anne Mette Hansenová (DEN) vyloučena na dvě minuty za tahání za dres. (11:9)

21
    Se vstřelenou brankou přišla žlutá karta pro Nereu Peňovou (ESP). (8:8)

21
    Norgaardová obdržela od své spoluhráčky zpětnou přihrávku, ale prvně jmenovaná orazítkovala pouze horní tyč! (8:7)

16
    Cabralové se povedlo sedmimetrový hod proměnit. (7:6)

16
    Maria Fiskerová (DEN) je vyloučena na dvě minuty. Španělsko má k dispozici sedmimetrový hod. (6:6)

15
    Carmen Martínová (ESP), dosavadní nejlepší střelkyně Španělek, obdržela žlutou kartu. (5:5)

14
    Louise Ambjörn Svalasto Spellerbergová (DEN) obdržela žlutou kartu. (4:4)

12
    Při souboji Dánky s Navarrovou byla úspěšnější brankářka Španělska. (3:4)

8
    Martínová se pokusila o technické zakončení. Míč skončil na horní části sítě. (3:3)

8
    Maria Fiskerová (DEN) obdržela žlutou kartu za faul v brankovišti. Navíc budou Španělky zahrávat sedmimetrový hod. (3:3)

6
    Ten s přehledem proměnila Kristiansenová. (3:2)

6
    Dánsko má k dispozici sedmimetrový hod. (3:1)

5
    Navíc za faul v brankovišti obdržela Maibritt Kviesgaardová (DEN) žlutou kartu. (3:1)

2
    Martínová si počkala na pohyb Toftové a poté zakončil přes její levou ruku do opuštěné brány. (1:1)