Los Angeles – Arizona 4:2 (kon.) | Buffalo – Colorado 1:5 (kon.) | Toronto – Philadelphia 4:7 (kon.)
New Jersey – Washington 0:4 (kon.) | NY Islanders – Tampa 3:1 (kon.) | Carolina – NY Rangers 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – Chicago 3:2 (2:1 po s.n.) | Montreal – Ottawa 4:1 (kon.) | Pittsburgh – Florida 3:1 (kon.)
Minnesota – Nashville 5:6 (po pr.) | Vancouver – Calgary 3:2 (po pr.) | San Jose – St. Louis 3:2 (po pr.)
Montreal Canadiens
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Ottawa Senators
Neděle 21.12.2014, 01:10 • Bell Centre, Montreal • NHL

58:48
    Legwand (OTT) dostává dvě minuty za držení. Tady končí všechny naděje.

55:56
    Hosté dostávají dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Uvidíme třetí přesilovku Canadiens.

47:15
    Gryba (OTT) dostává dvě minuty za hákování.

43:28
    Markov (MTL) dostává dvě minuty za podražení. Třetí přesilová hra pro hosty.

39:35
    Plekanec to zkoušel ještě u rozhodčích, ale nakonec si přeci jen jde odpočinout na trestnou. Plekanec (MTL) dostává dvě minuty za držení hole.

09:48
    Gilbert (MTL) dostává dvě minuty za hákování. Uvidíme i první početní výhodu hostů.

01:48
    Kasrlsson (OTT) dostává dvě minuty za hákování. Uvidíme první početní výhodu domácích.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 7. Prust (Gilbert, Sekáč), 28. Gallagher (Galchenyuk, Pacioretty), 57. Plekanec (Parenteau, Markov), 58. Galchenyuk (Jemelin, Pacioretty) – 3. Condra (Legwand)

Montreal Canadiens: Price (MacDonald) – Markov, Subban, Gončar, Jemelin, Beaulieu, Gilbert – Pacioretty, Galchenyuk, Gallagher – Andrighetto, Plekanec, Sekáč – Desharnais, Eller, Parenteau – Prust, Malhotra, Weise,
    Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Phillips, Karlsson, Cowen, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hoffman, Zibanejad, Ryan – Greening, Legwand, Michálek – Condra, Pageau, Chiasson

Rozhodčí: Sutherland, St. Laurent – MacPherson, Nansen