Chabarovsk – Novosibirsk 1:4 (kon.) | Vladivostok – Novokuzněck 0:0 (odl.) | Riga – CSKA Moskva 4:5 (kon.)
HC Slovan – Nižněkamsk 4:6 (kon.) | Barys – Kazaň 1:4 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Čeljabinsk – Toljatti 2:1 (kon.) | Ufa – Omsk 3:4 (po pr.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 5:2 (kon.)
N.Novgorod – Soči 3:2 (po pr.) | Minsk – Petrohrad 2:1 (2:1 po s.n.)

Sibir právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Krásnou kombinaci elitní formace Sibiru zakončil Jarno Koskiranta zadovkou na DMITRIJE KUGRYŠEVA a ten se trefil do odkryté části branky. Borisov byl prakticky bez šance. Asistence: Jarno Koskiranta

49:19
    Je tady další možnost pro domácí. Hráči Sibiru jsou v posledních minutách horší a plyne z toho již třetí vyloučení ve třetí třetině. Za podražení je tentokrát potrestán Igor Ožiganov (SIB).

46:00
    Za podražení putuje na lavici hanby Dmitrij Monja (SIB).
    Denis JEŽOV - 1:3

43:10
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a snižují na 1:3. DENIS JEŽOV vypálil od modré čáry a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Dmitrij Lugin

42:23
    Maxim Šalunov je dnes již podruhé trestán, tentokrát jde na trestnou lavici za nebezpečnou hru vysokou holí.

39:01
    Jeden z domácích neuspěl se svým zakončením z mezikruží a na druhé straně se po rychlém brejku marně natahoval po puku mířícím před bránu Jarno Koskiranta.

36:42
    Terjajevovu bombu od modré vykopl Salák opravdu koncem svého levého betonu!

28:44
    Konečně se hráči SIbiru dotkli puku a na trestnou lavici už míří Maxim Šalunov (SIB).

24:29
    Opět budou domácí hrát přesilovou hru. Za hákování jde na trestnou lavici Sergej Šumakov (SIB).

23:06
    S návratem Mäntyläho se dostal do obrovské šance Jonas Enlund, ale Borisov jeho dorážku dokázal vytěsnit ramenem.

21:06
    Viktor Bobrov inkasoval úder vysokou holí a Tuukka Mäntylä (CHA) odchází na trestnou lavici.

19:43
    Teď však je útok Sibiru zastaven neboť se hosté provinili příliš velkým počtem hráčů na ledě.

19:17
    Další nebezpečná situace u Borisova. Nahození od modré čáry skončilo kdesi u tyče brány domácího brankáře, ale ten včas zareagoval a přikryl kotouč.

10:42
    Přesilová hra SIbiru je u konce, protože Renat Mamašev (SIB) dostává dvě trestné minuty za sekání.
    Oleg GUBIN - 0:3

09:23
    Tak tohle zavání velkým debaklem! Hosté dále využívají pětiminutové přesilovky a zvyšují své vedení. OLEG GUBIN se zapisuje jako třetí do střelecké listiny a Sibir vede již v desáté minutě 0:3. Asistence: Sergej Šumakov
    Patrik HERSLEY - 0:2

08:37
    A je to 0:2! Jeden z nejlepších hráčů uplynulého Channel One Cupu PATRIK HERSLEY se prosazuje v přesilové hře a posílá hosty do dvoubrankového vedení. Asistence: Dmitrij Kugryšev

07:20
    Hersley tvrdě pálí od modré, ale Borisov výborně zasahuje!

06:58
    Tak to je pro Amur velká nepříjemnost hned na začátku utkání. Domácí útočník Ruslan Baškirov (CHA) totiž nebezpečně atakoval jednoho z hostů a dostává trest na 5 minut + trest do konce utkání za úder do oblasti hlavy či krku.
    Alexander KOPEJKIN - 0:1

03:56
    Hosté využívají svého tlaku a dostávají se do vedení. ALEXANDER KOPEJKIN zamířil velmi přesně a Borisov loví puk ze své sítě. Asistence: Dmitrij Monja, Viktor Bobrov

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 44. Ježov (Lugin) – 4. Kopejkin (Monja, Bobrov), 9. Hersley (Kugryšev), 10. Gubin (Šumakov), 60. Kugryšev (Koskiranta)

Amur Chabarovsk: Borisov (Pečurskij) – Mäntylä, Terjajev, Ježov, Pereťjagin, Velikov, Rjazancev, Loginov, Safronov – Fisenko, Lugin, Achmetov – Tarasov, Miklík, Krysanov – Litovčenko, Orlov, Kopijenko – Baškirov, Tverdochlebov, Železnov
    HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Hersley, Alexejev, Mamašev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Menšikov – Kugryšev, Koskiranta, Enlund – Monja, Bobrov, Kopejkin – Šumakov, Gubin, Sannikov – Šalunov, Vorošilo, Butuzov

Rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Alexander Sojn – Sergej Morozov, Roman Šichanov