Boston – Nashville 5:3 (kon.) | New Jersey – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Washington 4:2 (kon.)
Minnesota – Philadelphia 2:5 (kon.) | Dallas – Toronto 0:4 (kon.) | NY Islanders – Montreal 1:3 (kon.)
Detroit – Buffalo 6:3 (kon.) | Tampa – Pittsburgh 4:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 5:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 1:5 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:5 (kon.)
Tampa Bay Lightning
4:3 (2:0, 2:1, 0:2)
Pittsburgh Penguins
Středa 24.12.2014, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

47:46
    Zbytečný, opravdu zbytečný faul. Letang (PIT) podrazil navracejícího se protihráče, a na dvě minuty tak oslabí svůj tým.

40:31
    Opět si ale přesilovku moc dlouho nezahrál, jelikož je vyloučen Patric Hornqvist (PIT) na dvě minuty za podražení.

40:01
    Na konci druhé třetiny byl ještě vyloučen Anton Stralman (TBL), tudíž začíná Pittsburgh třetí část v přesilovce.

20:53
    Ihned po buly tu máme domluvenou! Farnham a Morrow se do sebe pustili a nehodlali toho nechat, až je museli roztrhnout rozhodčí. Bitku bych hodnotil remízou.

16:06
    Je zde vyloučení na hostující straně, Patric Hornqvist (PIT) dostává dvě minuty za hrubost.

11:15
    Počet hráčů na ledě se ale vyrovná, za nedovolení bránění si odsedí dvě minuty Callahan (TBL).

10:57
    Navíc si nyní Tampa zahraje přesilovou hru, jelikož je za podražení vyloučen Brian Dumoulin (PIT).

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 7. Johnson (Kučerov, Palát), 20. Johnson (Palát, Hedman), 21. Kučerov (Carle, Filppula), 23. Johnson (Kučerov, Palát) – 31. Hornqvist (Klinkhammer), 50. Kunitz (Malkin), 59. Letang (Hornqvist, Malkin)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Nabokov) – Stralman, Hedman, Gudas, Barberio, Carle, Šustr – Connolly, Stamkos, Drouin – Kučerov, Johnson, Palát – Callahan, Filppula, Killorn – Brown, Paquette, Morrow
    Pittsburgh Penguins: Fleury (22. Zatkoff) – Harrington, Letang, Dumoulin, Despres, Pouliot, Scuderi – Kunitz, Crosby, Rust – Klinkhammer, Malkin, Hornqvist – Spaling, Goc, Farnham – Uher, Ebbett, Chorney