Jekatěrinburg – Kazaň 3:0 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 7:6 (2:1 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 0:0 (odl.)
Čerepovec – Soči 1:0 (kon.) | CSKA Moskva – Omsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Dynamo Moskva 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Petrohrad 1:6 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Ak Bars Kazaň
Pátek 26.12.2014, 15:00 • Arena Uralec, Jekatěrinburg • KHL

53:40
    Další nepříjemnost pro hostující celek. Möller si totiž půjde sednout na trestnou lavici kvůli podražení.

48:53
    Další vyloučení na straně hostů. Varnakov (KZN) se dopustil sekání.

41:55
    Vyšší trest padl také na straně domácích. Brule (JEK) obdržel trst na 5 minut plus do konce utkání za sekání. Trest odsedí Jefimov.

38:41
    Jekatěrinburg půjde do čtyř hráčů, neboť jeho hráči hráli v šesti na ledě. Nepříjemný konec této třetiny čeká domácí. Trest odsedí Garejev (JEK).

33:13
    Tohle je velká nepříjemnost pro hostující celek. Lukojanov (KZN) obdržel trest na 5 minut plus do konce utkání za vražení na hrazení. Trest odsedí Tkačev.

30:32
    Další vyloučení tohoto utkání. Žuravlev (JEK) obdržel dvě minuty za zdržování hry.

23:36
    Domácí budou mít k dispozici další přesilovku, tentokráte se Burmistrov (KZN) dopustil podražení.

18:34
    Dvě minuty za podražení obdržel na konci této třetiny Varnakov (KZN).

07:49
    Kornějev (KZN) se dopustil držení a i on odešel na dvě minuty čistého času na trestnou lavici.

03:53
    Máme tu další vyloučení na straně domácích. Opět to byl Klimenko (JEK), který se dopustil přestupku s názvem hození hole.

01:26
    Kazaň krátkou početní výhodu nevyužila, teď ale bude mít plnohodnotnou. Klimenko (JEK) se dopustil hry vysokou holí.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 21. Lazarev, 50. Gusev (Metljuk), 60. Lazarev (Rybakov, Lepistö)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Lepistö, Loginov, Megalinskij, Antonov, Gusev, Metljuk, Žuravlev, Trjamkin – Lazarev, Brule, Palushaj – Simakov, Rybakov, Klimenko – Bumagin, Lewandowski, Michnov – Garejev, Popov, Jefimov
    Ak Bars Kazaň: Nilsson (Garipov) – Brookbank, Medveděv, Zacharčuk, Kornějev, Nikulin, Děnisov, Rylov – Mirnov, Burmistrov, Möller – Kolcov, Tkačev, Lukojanov – Varnakov, Azevedo, Kosticyn – Petrov, Vrána, Gluchov

Rozhodčí: Anisimov, Ravodin – Sivov, Šeljanin