K. Vary – Mountfield HK 2:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Pardubice – Olomouc 6:2 (kon.) | Liberec – Třinec 3:4 (0:1 po s.n.) | Litvínov – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Sparta – Slavia 3:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
6:1 (1:1, 2:0, 3:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 26.12.2014, 15:30 • ČEZ Aréna, Plzeň • Tipsport extraliga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Přenosem 31. kola hokejové Tipsport extraligy vás bude provázet Michal Belšán.

Po reprezentační přestávce máme na programu souboj mezi HC Škoda Plzeň a BK Mladá Boleslav.

Škodovce patří páté místo extraligové tabulky. Na kontě mají celkem 45 bodů ze 30 odehraných zápasů a skóre 82:73.

Po výměně hlavního trenéra (Milana Razýma nahradil dosavadní asistent Michal Straka) se Plzeň zvedla. Z posledních 9 zápasů prohrála pouze jednou.

V rámci posledního utkání přivítali indiáni na domácím ledě Karlovy Vary. V utkání se sice dostali do vedení 2:0, to ale ztratili a sekundu před koncem tak musel vyrovnávat Johnson. V prodloužení poté rozhodl Jakub Lev o výhře Plzně.

Plzeň 4:3pp. Karlovy Vary
    21. J. Sýkora (Kadlec, Jeřábek), 29. Simon (Jeřábek, Kadlec), 60. Johnson (Kašpařík, J. Sýkora), 63. Lev (Jeřábek, Kadlec) – 33. Balán (Harant, Sičák), 50. D. Hruška (Balán, Bičánek), 58. Balán (D. Hruška, Duda)

Nejproduktivnějším hráčem týmu je slovenský útočník Ján Sýkora, který ve 27 odehraných zápasech dal 14 gólů a přidal 8 asistencí. Současně je i nejlepším střelcem týmu. Mezi obránci vládne produktivitě Vojtěch Mozík (7+10), který je zároveň druhým nejproduktivnějším hráčem týmu.

Do 26 zápasů letos v brance zasáhl Matěj Machovský. Úspěšnost zákroků má 91,62%. Jeho náhradníkem je Lukáš Mensator, jenž zasáhl do sedmi zápasů a úspěšnost má 91,67%.

Nováček z Mladé Boleslavi se momentálně nachází na 11. příčce se ziskem 37 bodů a skóre 85:95.

Klubu z města Škodovek se daří především na kluzištích soupeřů. V tomto ohledu je v lize pátý nejlepší. Doma ovšem potěšil své příznivce výhrou pouze pětkrát.

Boleslav zažila po pětizápasové sérii proher čtyři výhry v řadě, momentálně je ovšem v nepříjemné situaci – z posledních šesti zápasů získala pouze dva body.

Naposledy na domácím ledě silně potrápila druhý Litvínov. V utkání dokázala dvakrát dotáhnout vedení soupeře a vyrovnat, v nájezdech ovšem prohrála. V tomto zápase přestřílela Chemiky 48:30.

Ml. Boleslav 2:3sn. Litvínov
    23. Stříteský (Látal, Výborný), 49. Pacovský (Klimenta, Robar) – 11. Petružálek (Trávníček), 24. Petružálek (Ručinský, Kubát), roz. náj. Hanzl

V čele produktivity je 39letý útočník David Výborný, jenž odehrál letos 29 utkání s bilancí 7+21. Nejlepším střelcem týmu je s 8 zásahy Milan Mikulík, nejproduktivnějším zadákem poté Matěj Stříteský (6+6).

V brance Mladé Boleslavi se v této sezoně představilo celkem pět brankářů.

Vzájemné zápasy
    Oba zápasy letos vyhrála Plzeň. Na domácím ledě si nejprve s Boleslaví poradila poměrně s přehledem, venku už to ovšem měla těžší – přesto si našla cestu k zisku tří bodů.

Plzeň 6:1 Ml. Boleslav
    6. Lev (Kratěna, Jeřábek), 8. Kratěna (Pletka), 21. Johnson (Lev), 28. Johnson (Pulpán, Balej), 33. J. Sýkora (Simon, Schleiss), 47. Lev (Simon, Jeřábek) – 53. Klimenta (Mikulík)

Ml. Boleslav 1:2 Plzeň
    19. Vrbata (Jarůšek) – 33. Schleiss (Pulpán, Kubka), 42. Schleiss (Simon, Kubka)
    Vojtěch Mozík před zápasem

Nedávné posily
    Na začátku zimní přestávky si Plzeň a Mladá Boleslav dopřáli předvánoční dárek – posilu do svého kádru.

Mladá Boleslav získala právě z Plzně útočníka Pavla Kašpaříka.
    Indiáni posilovali v KHL – ze Slovanu Bratislava přišel Mário Bližňák.
    Rozdílné formy
    Že nás dnes čeká souboj týmů s rozdílnou formou je jasné. Bude zajímavé sledovat, jak dopadne.

V sestavách obou celků se nám představí čerstvé posily. Mário Bližňák v domácím dresu nastoupí v centru první formace, Pavel Kašpařík se do plzeňské ČEZ Arény navrátí jako člen druhé formace mladoboleslavského útoku.

Domácím se po reprezentační přestávce vrátili také zranění hráči a do dnešního utkání jdou téměř v plné síle. Chybí akorát Dominik Kubalík, který jako kapitán vede juniorský tým na MS.

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (A), Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Schleiss, Bližňák, Kratěna (C) – Johnson, Lev, J. Sýkora – Pletka, Simon, Indrák – Hollweg, T. Sýkora, Balej – Beran

BK Mladá Boleslav: M. Růžička (Rittich) – Ovčačík (A), Trončinský, Stříteský, Žabka, Robar, Trška, Čermák – Mikulík, Výborný (C), Bárta – Látal, Kašpařík, Klimenta – Pacovský, Musil, Lenc – Kubica, Vrbata, Pabiška – Jarůšek

Rozhodčí: Homola, Horák – Gebauer, Lederer.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hokejisté nastupují na led, což značí jediné – blíží se začátek dnešního utkání! Snad nás čeká pohledný hokej se spoustou akcí! Přeji příjemné počtení.

00:01

00:01
    Úvodní vhazování vyhráli hosté, kteří začínají akci zpoza své branky.

00:19
    Trončinského střela se dá označit spíše za propagační.

00:31
    Nyní Michal Bárta s přispěním teče zasáhl ochrannou síť nad ledem.

00:39
    Stříteskému vůbec nesedla střela, dopravit puk do sítě se ale pokusil Látal, jenže ani ten nemířil přesně.

01:03
    Do útoku vyrazila také Plzeň, ale Johnson za brankou přišel o kotouč.

01:30
    Kubka nahrával před bránu na Johnsona, ten byl ovšem důrazně bráněný a ke střele se nedostal.

01:47
    Na druhé straně od modré střílel slovinský bek Robar, puk se poté pokusil do klece dostat Pacovský, Machovský ale tento pokus vyrazil nad.

02:00
    Po chybě domácí obrany se do dobré šance dostal Lukáš Pabiška, který ale Machovského prostřelit nedokázal! A to i přes to, že před ním byl zcela osamocený.

02:18
    Vhazovat se nyní bude po levici Machovského. Boleslav do zápasu vstoupila aktivněji.

02:42
    K dobré střele se nyní na modré čáře dostal domácí útočník Balej, puk ještě tečoval Tomáš Sýkora, ale Růžička kotouč chytil.

02:51
    Pulpán nyní skvělým obranným zákrokem zastavil hostující přečíslení 2 na 1!

03:31
    Další akce Mladé Boleslavi taktéž byla zastavena, nyní ovšem ofsajdem.

03:47
    Nyní se Bruslaři dopustili zakázaného uvolnění.

04:31
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí teď uzavřeli Mladou Boleslav v pásmu a dokázali se prosadit! Nejaktivnějším forvardem byl JAKUB LEV (9+6), který se také po přihrávce od Jána Sýkory prosadil a poslal tak Plzeň do vedení 1:0! Asistence: Ján Sýkora (14+9).
    Jakub LEV - 1:0

05:11
    Modrobílí pokračují v útočení, Jeřábek ovšem mířil mimo.

05:14
    První vyloučení v zápase – Roman Čermák (MBL) dostává dvě minuty za sekání.

05:23
    Boleslavští ale dovezli kotouč do útočného pásma a ušetřili tak první vteřinky v oslabení.

05:46
    Puk je stále za domácí brankou.

06:04
    Čeká nás přesilová hra 5 na 3 dlouhá 1 minutu a 10 sekund. Boris Žabka (MBL) je vyloučen za napadení.

06:16
    Schleiss mířil nad branku.

06:29
    Mozíkovu dělovku skvěle vyráží Martin Růžička do rohu kluziště!

06:55
    Mozík nyní vybídl ke skórování Jána Sýkoru, dělovou ránu slovenského útočníka ovšem zastavilo břevno hostující branky!

07:05
    Nyní dostal od Jeřábka nabito Jakub Lev, jehož pokus z první chytá Martin Růžička.

07:14
    Hosté jsou ve čtyřech.

07:18
    Pletka nahrál před prázdnou branku na Jeřábka, tomu ale střela nesedla a puk tak šel mimo!

07:57
    Jakub Lev se snažil zachránit útočné pásmo, už to ale nestihl – ofsajd.

08:04

08:38
    Moravčíkův pas nedokázal Ján Sýkora zachytit, je z toho icing. Následuje komerční přestávka.

09:25
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří založit útočnou akci.

10:15
    Plzeňská posila Mário Bližňák vyrazil do samostatného úniku, jeho střelu ovšem Růžička dokázal vyrazit!

10:39
    Kratěna nyní obdržel dobrý pas před branku, zakončení se mu ovšem nepovedlo a pro Růžičku tak nebylo problémem.

10:45
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

11:00
    Bárta chtěl založit útočnou akci hostů, měl proti sobě ale příliš protihráčů a tak o kotouč přišel.

11:37
    Lev se uvolnil podél obránce, z dobré pozice ale zamířil těsně nad branku.

12:20
    Indrák objel branku a předložil kotouč Pletkovi, tomu ovšem nebylo umožněno zakončit.

12:26
    Komerční přestávku nám nyní Machovský zajistil zásahem proti střele Radana Lence.

12:41
    První vyloučení na domácí straně – Tomáš Sýkora (PLZ) dvě minuty za podražení.

12:51
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    A hosté vyrovnávají z přesilové hry! Machovskému vypadla střela MILANA MIKULÍKA (9+12), kterému posléze bylo umožněno dorazit puk za záda plzeňského brankáře! Bez asistence.
    Milan MIKULÍK - 1:1

13:24
    Nyní Matěj Machovský Mikulíkovu střelu lapil, bude se vhazovat po jeho pravici.

13:33
    Od modré nyní vystřelil Mitja Robar, domácí gólman udržel kotouč.

14:18
    Ján Sýkora nyní operoval v útočném pásmu, Pacovský ho ale obral o puk.

14:33
    Machovský na druhé straně musel vyrazit střelu Radana Lence z mezikruží.

15:34
    Kratěna se krásně uvolnil podél levého mantinelu a předkládal puk Schleissovi před branku, jenže malý černý neposeda jeho hůl přeskočil!

16:27
    Za držení je nyní vyloučen Pavel Kašpařík (MBL).

16:40
    Stříteského střelu z velké vzdálenosti Machovský vyrazil svým betonem.

18:12
    Pletkova střela už šla na branku, ale chytit jí dokázal Martin Růžička.

18:27

18:40
    Hosté vyhodili na zakázané uvolnění.

18:49
    Boleslav bude hrát přesilovku, zatím je ponechána výhoda.

19:08
    Dominik Simon (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

19:42
    Mladá Boleslav zamknula Plzeň v pásmu.

19:54
    Ke střele se ovšem nedostala, Plzeňští vyhazují kotouč.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Další třetina začne přibližně v 16:22.

Po první třetině máme stav 1:1. Do vedení se dostal domácí celek, když se dokázal prosadit Jakub Lev. O vyrovnání se ve třinácté minutě postaral Milan Mikulík v přesilové hře.

Na led již nastupují hokejisté obou celků.

Mladá Boleslav bude dohrávat 68 sekund přesilové hry po vyloučení Dominika Simona.

20:01

20:22
    Pabiška a Výborný napadali Machovského a zamezili mu tak v rozehrávce.

20:27
    Bártovu střelu po vhazování srazil Balej.

20:45
    Puk je nyní za hostující brankou.

20:54
    Modrobílí nadále útočili a Hollweg se dostal do ofsajdu.

21:08

21:26
    Bližňákova přihrávka byla nepřesná, je z toho zakázané uvolnění.

22:10
    Ani jednomu z týmů se nyní nepodařilo po nahození vytvořit útočnou akci.

22:45
    Vrbata se uvolnil a nahrál na Pabišku, který byl ovšem tísněný a nevystřelil.

23:01
    Za hákování je vyloučen Zdeněk Kubica (MBL). Snad nám přesilová hra trochu zlepší obrázek hry.

23:15
    Dnes podruhé jdou hosté do tří – na dvě minuty za podražení je vyloučen David Výborný (MBL). 1:46 dlouhá dvojnásobná početní výhoda pro Plzeň!

23:33
    Z první střílel Jakub Lev, Růžička ovšem sklapl své betony včas!

23:38
    Trška dokázal vyhodit přes všechny čáry.

24:02
    Domácí se ale z další akce prosazují, je to 2:1! Od Jakuba Jeřábka dostal nabito ONDŘEJ KRATĚNA (7+9), který, jak se říkává, udělal z pavouků bezdomovce – vymetl přesně horní růžek hostující branky! Asistence: Jakub Jeřábek (2+13).
    Ondřej KRATěNA - 2:1

24:29
    Ján Sýkora projel obranou Boleslavi jako nůž máslem, jeho bekhendovou kličku ale zastavil Růžičkův beton!

24:50
    Z první nyní pálil Schleiss, branku ale těsně míjí.

25:14
    Střelu Vojtěcha Mozíka lapil Martin Růžička.

25:15

25:58
    Vyloučení na domácí straně – Václav Pletka (PLZ) je vyloučen za držení.

26:06
    Tomáš Sýkora dokázal dostat puk do středního pásma.

26:19
    Moravčík vyhodil až za branku Růžičky.

26:35
    A nyní domácí osvobodil Kubka.

26:45
    Slovenský bek nyní zblokoval střelu Kašpaříka do ochranné sítě nad ledem.

26:57
    Puk se nyní po výhozu Baleje a odrazu od Stříteského hole dostal na střídačku Plzně.

27:30
    Výborný se pokusil svižnou střelou zaskočit Machovského, ale nepovedlo se mu to.

27:51
    Další dobrou ránu vyslal Milan Mikulík, svůj druhý gól ale prozatím mladoboleslavský útočník nepřídá – proti byl totiž Matěj Machovský.

27:58

28:22
    Lev se před brankou dostal k odraženému kotouči, byl ovšem seknut Pavlem Musilem (MBL), který tak dostává dvě trestné minuty.

28:22
    Před přesilovkou tu ale máme ještě komerční pauzu.

28:43
    Kratěnovu přihrávku nadvakrát zblokoval Trončinský, který posléze dokázal vyhodit puk.

29:10
    Martin Růžička i přes nepříliš dobrý výhled lapil Jeřábkovu střelu.

29:17
    Kadlec svou střelou trefil pouze Simona.

29:30
    Zelenobílí dostali puk do středního pásma.

29:49
    Pokus Petra Kadlece od modré tečoval Johnson nad branku do ochranné sítě.

30:06
    Akce domácích se nyní nepovedla a puk na holích mají hosté.

30:22

30:52
    Kratěna dobře vyslal do útoku Kubku, jehož střelu ovšem zblokoval hostující bek.

31:49
    Indrák dostal přihrávku před bránu, zakončit ale nedokázal.

32:04
    Na druhé straně mířil vedle branky Michal Bárta, rozhodčí poté odpískali špatně icing a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

32:14
    Za hákování putuje na trestnou lavici Peter Trška (MBL). Po přestávce, která slouží jako komerční, tak uvidíme další přesilovku Plzně.

32:24
    Kratěnova střela se neujala, zastavila jí tyčka Růžičkovy branky!

32:44
    Další kombinace domácích už ovšem končí brankou! Po přihrávce Mozíka se nepovedlo moc dobře zakončit Kratěnovi, k puku se ovšem dostala nová posila modrobílých MÁRIO BLIŽŇÁK (1+0), který tak posílá Plzeň do vedení o dva góly! Asistence: Ondřej Kratěna (7+10) a Vojtěch Mozík (7+11).
    Mario BLIŽňÁK - 3:1

33:44
    Zajímavá situace! Hollweg šel úplně sám na branku, Růžička proti němu ale vyjel a o puk ho obral, k němu se ovšem dostal posléze Tomáš Sýkora, jenž branku ale přestřelil!

33:53
    Ryan Hollweg (PLZ) poté u mantinelu tvrdě srazil Davida Vrbatu a je vyloučen na pět minut a do konce utkání! Pětiminutový trest za něj odpyká Miroslav Indrák.

34:05
    Domácí vyhazují až k Růžičkovi.

34:15
    Kratěna se v útočném pásmu dostal k puku a ihned ho napálil na branku, trefil ovšem tyčku!

34:45
    Domácí zatím brání dobře, opět vyhodili puk.

35:14
    A další výhoz Plzně.

35:32
    Kašpařík se před brankou neprosadil a Schleiss poté vyhodil puk.

35:45
    Kotouč se poté dostal až k Růžičkovi, který ho před Janem Schleissem raději podržel.

36:00
    Ofsajd Mladé Boleslavi.

36:15
    Machovský Stříteského střelu vidět nemohl, obránci jí ale zblokovali za něj a poté i vyhodili puk.

36:50
    Výborného střelu chtěl tečovat Mikulík, moc se mu to ale nepovedlo a puk opět končí za brankou hostujícího gólmana.

37:12
    A opět, nyní se o to postaral Jakub Jeřábek.

37:43
    Schleiss vyvezl kotouč až do rohu v útočném pásmu.

37:52
    A tam ho ve spolupráci se spoluhráči dlouho podržel, rozhodčí tak přerušil hru.

38:15
    Stříteského střelu lapil Machovský.

38:33
    Kubica a Musil to přehnali s důrazem u Machovského a strhla se nám bitka!

38:33
    Jozef Balej přepral Zdeňka Kubicu a sklidil obrovský potlesk domácích tribun, ve druhé dvojici se popral Radan Lenc s Lukášem Pulpánem, tato šarvátka ovšem skončila remízou!

38:33
    A samozřejmě přichází i tresty. Vyloučeni jsou Jozef Balej (PLZ) 2+2 minuty za hrubost, Lukáš Pulpán (PLZ) na 2+2 minuty za hrubost, Radan Lenc (MBL) na 2+2 minuty za hrubost a 2 minuty za sekání a Zdeněk Kubica (MBL) na 2+2 minuty za hrubost. 20 sekund se tak bude hrát 4 na 4, poté bude následovat přesilovka Plzně.

38:43
    Zpět ke hře – Mladá Boleslav se dopustila zakázaného uvolnění.

38:53

39:20
    Střelu Jána Sýkory neúspěšně tečoval Johnson.

39:25
    Puk zasáhl ochrannou síť nad ledem, domácí ale v útočném pásmu zůstanou.

39:29
    S přispěním mantinelu vyhodil Žabka puk mimo ledovou plochu.

39:44
    Látal nyní potrápil Plzeňské a vybojoval faul na svou osobu – za držení je vyloučen Petr Kadlec (PLZ).

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Další třetina začne přibližně v 17:21.

Je za námi 40 minut hry a Plzeň vede 3:1. Ve 25. minutě se prosadil kapitán Ondřej Kratěna, na rozdíl dvou branek upravil při své premiéře v plzeňském dresu Mario Bližňák.

Hru nám okořenila i bitka, kde největší ovace sklidil domácí útočník Jozef Balej.

Hokejisté obou celků nastupují na led, brzy začne třetí třetina. 33 sekund se bude hrát 4 na 4, poté přijde přesilová hra Mladé Boleslavi.

40:01

40:18
    Domácí mají puk pod kontrolou.

40:33

40:57
    Trškova střela trefila Výborného do brusle.

41:10
    Hostující obránce si nyní nezpracoval puk a Plzeň ho tak vyhodila.

41:44

42:09
    Bližňák měl na holi svůj druhý gól, když dostal pas od Kratěny, Růžičku ale tváří v tvář nedokázal překonat!

42:15
    Icing hostů.

42:55
    Kratěna tak dlouho kličkoval za brankou, až přišel o puk.

43:06
    A z následného protiútoku mohl být gól, Kašpařík ale před odkrytou brankou promáchl puk!

43:44
    Bárta od modré po špatné rozehře Plzně mířil mimo.

44:18
    Ján Sýkora obral Mikulíka o puk a pelášil sám na branku, zvolil ovšem střelu, kterou branku Martina Růžičky minul!

44:47
    Hosté se nyní dostali do ofsajdu.

45:09
    Po zásahu střídačky se bude vhazovat v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

45:32
    Kotouč byl dlouho přidržován u mantinelu a rozhodčí přerušil hru.

45:56
    Čermák dostal puk do pásma, kde se k němu dostal Pacovský, jenž ovšem trefil pouze Machovského vyrážečku.

46:08
    Ján Sýkora opět nedokázal v dobré šanci vyzrát na Rúžičku, seknul ho při tom ale Marek Trončinský (MBL). Po komerční přestávce tak bude hrát Plzeň přesilovku.

46:25
    Trška v oslabení mířil vedle.

46:45
    Přesilovka Plzně ale končí, Vojtěch Mozík (PLZ) je vyloučen za držení.

47:01
    Ján Sýkora se chtěl prodrat přes tři protihráče, bylo to ale příliš velké sousto.

47:21
    Žabkův skrytý pokus dokázal Machovský vyrazit.

47:36
    Střelu Tomáše Sýkory na druhé straně srazil Čermák nad branku.

48:12
    Jozef Balej se zjevil zcela osamocený s pukem před Růžičkou, hostující brankář ale jeho kličku vyrazil vedle branky!

48:45

49:27
    Krásná kombinace Plzně skončila střelou Dominika Simona, kterou ovšem Růžička hbitě vyrazil!

49:41
    Na druhé straně byl v brankovišti útočící hráč, což se pochopitelně nesmí.

50:15
    Moravčík s Bližňákem nyní aktivním napadáním vybojovali vhazování v útočném pásmu – kotouč byl totiž přidržen bránícími hráči za brankou u mantinelu.

50:56
    Další velká šance Jána Sýkory skončila na Růžičkovi, byl při tom ale faulován!

51:07
    Za držení je vyloučen Ctirad Ovčačík (MBL).

51:10
    Kratěnovu střelu po buly vyrazil Růžička mimo, Boleslav poté vyhodila.

51:37
    Nyní vyhodil od levého mantinelu Milan Mikulík.

51:56
    Plzeň hrála v šesti a hráčská lavice tak dostává dvě trestné minuty. Odpyká je Miroslav Indrák (PLZ).

52:02
    Čermákova dělovka skončila v hradbě těl před Machovského bránou.

52:23
    Neskutečná práce domácího obránce Jakuba Jeřábka přináší čtvrtý gól do sítě Mladé Boleslavi! Obránce s číslem 5 si položil hned dva protihráče a zakončil, jeho bekhend ale vyrazil Růžička do míst, kde stál DOMINIK SIMON (6+7), který už nezaváhal a upravil na 4:1! Asitence: Jakub Jeřábek (2+14) a Ján Sýkora (14+10).
    Dominik SIMON - 4:1

53:39
    Mikulík procházel velmi dobře obranou, hákoval ho při tom ale Michal Moravčík (PLZ). Dvě minuty pro domácího beka.

53:46
    Roman Čermák mířil vedle brány.

53:58
    Trončinského střela se otřela o Machovského beton a zamířila taktéž vedle.

54:30
    Machovský vyrazil další pokus a Plzeň má kotouč ve své moci.

54:38
    A v oslabení se dokonce prosazuje! Z velmi dobré práce Jakuba Lva těžil JOZEF BALEJ (3+6), který si položil a následně i překonal Martina Růžičku, 5:1! Asistence: Jakub Lev (9+7).

55:25
    Pokus Kašpaříka z velké dálky vyrazil v poklidu Machovský betonem.

55:39

56:25
    Pacovský pouze nahodil puk do pásma.

56:36
    Třináctý útočník Richard Jarůšek se zapojil do hry a hned vystřelil, Machovský ale vyrazil puk.

56:58
    Pulpán se dostal k odraženému puku a už se chystal vystřelit, puk mu ale sjel z hole!

Dnešní utkání sleduje 6301 diváků.

57:06
    Komerční přestávka.
    Jozef BALEJ - 5:1

57:28
    Lvův pokus šel pouze do boční sítě, někteří diváci už se ale radovali.

57:51
    Ovčačík mířil bekhendem vysoko nad.

58:02
    Jakub Lev byl v samosatném úniku vychytán Růžičkou, hostujícímu brankáři se tyto situace dnes daří!

58:10
    Ctirad Ovčačík (MBL) je vyloučen za hákování.

58:57
    Mozíkovu střelu vyrazil Růžička před sebe, tam byl připravený Bližňák, který ale svou dnešní druhou branku nepřidal.

59:33
    Simon dostal přihrávku do dobré pozice, na Růžičku ale nevyzrál!

59:51
    Vypadá to, že se nám bude opakovat výsledek z prvního měření sil, kdy Plzeň také vyhrála 6:1! Po Johnsonově krásné přihrávce se ještě hezčí kličkou prosazuje JAN SCHLEISS (4+4)! Asistence: Nicholas Johnson (7+9) a Jakub Jeřábek (2+15).
    Jan SCHLEISS - 6:1

60:00

Nejlepší hráči: Ondřej Kratěna (1+1) – Milan Mikulík (1+0)

Máme tu konec, Škodovka na domácím ledě zdolala Mladou Boleslav 6:1! A musíme uznat, že vítězství je to zcela zasloužené.

Ode mě to bude pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a loučím se s vámi, někdy příště na počtenou! (17:56:45)

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 5. Lev (J. Sýkora), 25. Kratěna (Jeřábek), 33. Bližňák (Kratěna, Mozík), 53. Simon (Jeřábek, J. Sýkora), 55. Balej (Lev), 60. Schleiss (Johnson, Jeřábek) – 13. Mikulík

Rozhodčí: Homola, Horák – Gebauer, Lederer