Lierse – Club Bruggy 0:6 (kon.) | Standard – Lokeren 2:0 (kon.) | Cercle Bruggy – Waasland-Beveren 1:0 (kon.)
Standard Lutych
2:0 (1:0)
Sporting Lokeren
Sobota 27.12.2014, 18:00 • Stade Maurice Dufrasne (Kapacita : 30 023) • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště u dalšího onlajnu na shledanou. (20:01:46)

Domácí dnes zcela zaslouženě vyhrávají zápas a do tabulky si připisují další 3 body. Na první branku jsme si museli počkat až do 25. minuty když se po dobrém centru trefil Arslanagič. Ve 40. minutě se předvedl po hlavičce z malého vápna od Mariče brankář Thuram-Ulien a stav zůstal po poločase 1:0. Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a vytvořili si pár slibných šancí, ani jednu však neproměnili a v 67. minutě se prosadil na přední tyči hlavou Ono a už to bylo 2:0 pro domácí. Hosté nedokázali ani do konce zápasu skórovat a 3 body zůstali na Stade Maurice Dufrasne.

Držení míče : 56% – 44%
    Střely celkem : 14 – 9
    Střely na branku : 7 – 4

90+3

90+3
    Persoons se nyní dostal na malém vápně k hlavičce a míč míjí jen o kousíček levou tyč branky!

90+3
    Ani jeden v černém se ale k míči nedostal a obrana domácích míč odkopává do bezpečné vzdálenosti od branky.

90+3
    Hosté ještě budou mít šanci z rohového kopu.

90+2
    Mertens nacentroval míč do vápna, ale nikdo z jeho spoluhráčů se k hlavičce nedostal a navíc tam byl úder do obličeje a Dessers zůstává ležet na trávníku. Penalta se však nepíská.

90+1
    Nepřesná přihrávka Odoie na svého spoluhráče a od branky bude vykopávat brankář domácích.

90+1
    Rozhodčí ještě nastavuje 3 minuty.

90
    Poslední minutka zápasu.

89
    Hra se nyní pohybuje spíše ve středu hřiště.

88
    Nyní se po rohovém kopu dostal k hlavičce na zadní tyči Persoons, Thuram-Ulien však sbírá míč ze vzduchu do svých rukavic.

87
    Ansah se nyní řítil sám proti brankáři a poté po kontaktu s ním spadl, rozhodčí však penaltu nepíská a ještě uděluje Ansahovi žlutou kartu za simulování.

86
    Domácí budou naposledy střídat. Ze hřiště odchází De Camargo a místo přenechává Araujovi.

85
    Z následného rohového kopu ve vápně nevzniklo žádné nebezpečí a domácí obránci míč odvrací do bezpečí.

84
    Leye poslal míč do vápna a Faty míč hlavičkuje do zámezí. Rohový kop pro hosty.

83
    Mujangi Bia si skvěle navedl míč na střed hřiště a z hranice vápna vypálil, Copa Boubacar ale s tímto pokusem neměl větší problémy a míč v pohodě chytá do svých rukavic.

82
    Ansah se provinil útočným faulem a domácí vůbec nikam nespěchají s rozehráním míče do hry.

81
    Leye byl faulován blízko vápna, ale hosté rychle rozehráli a to se jim vůbec nevyplatilo, protože následný centr Ngoloka byl zblokován.