Waregem – Charleroi 1:3 (kon.) | Kortrijk – Gent 2:3 (kon.) | Mechelen – Mouscron 1:0 (kon.)
Lierse – Club Bruggy 0:6 (kon.) | Anderlecht – Westerlo 4:0 (kon.)
Lierse SK
0:6 (0:5)
Club Bruggy KV
Pátek 26.12.2014, 18:00 • Herman Vanderpoortenstadion (Kapacita : 14 538) • Belgická Jupiler Pro League

Ode mne je to pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:01:34)

Máme tu konec dnešního utkání. Utkání skončilo podle očekávání a hosté vítězí rozdílem třídy 0:6. Hosté měli vyhraný zápas už po prvním poločase kdy vedli 0:5 a domácí hráli od 31. minuty o desíti. Jako první se trefil do vlastní branky Matoukou už v 10. minutě. Dále se prosadil ve 27. minutě De Fauw a už to bylo 0:2. Ve 31. dostal za tvrdý faul ve vápně červenou kartu Bensebaini a domácí musel zápas dohrávat v deseti lidech a navíc Refaelov proměnil pokutový kop a tak stav byl už 0:3. Dále se ve 38. minutě prosadil Izquierdo a ve 42. minutě De Sutter. První poločas tak skončil za stavu 0:5. Druhý poločas byl o ničem jiném, domácí skvěle bránili a hosté dokázali vstřelit už jen jednu branku a to v 73. minutě Refaelov z hranice vápna.

Držení míče : 41% – 59%
    Střely celkem : 8 – 18
    Střely na branku : 3 – 12

90+1

90+1
    A další žlutá karta, nyní pro Silvu za nevybíravý faul na jednoho z obránců.

90
    Ryan nyní vyjel až na polovinu hřiště a míč zasáhl rukou a rozhodčí ihned vytahuje žlutý kartónek.

89
    Gedoz byl faulován zhruba na polovině hřiště a hosté nebudou pospíchat s rozehráním tohoto přímého kopu.

88
    Oulare znovu v akci, nyní ale tvrdě zajel do jednoho z domácích hráčů a může být rád že nevidí žlutou kartu.

87
    Oulare se dostal k míči na hranici vápna, ale vypálil příliš slabou střelu se kterou Bajkovič neměl větší problémy.

86
    Oulare vypálil z velké dálky, ale míč končí vysoko nad brankou.

85
    Domácí už brání se všemi hráči a snaží se už nedostat žádnou branku.

84
    Refaelov se nyní až příliš tvrdě probíjel k míči a rozhodčí mu píská faul.

83
    Curto vyfasoval žlutou za předchozí tvrdý faul.

82
    Hosté už nikam nespěchají a s míčem kombinují na své polovině hřiště a domácí fanoušci na ně pískají.

81
    Právě nám běží poslední desetiminutovka zápasu.

80
    Hosté střídají potřetí. Hřiště opouští Mechele a místo přenechává Bolingolovi-Mbombovi.

80
    Refaelov se dostal s míčem až do zámezí a odkopávat od branky bude Bajkovič.

78
    Keita se dostal do obrovské šance a mohl alespoň snížit na 1:6. Na pravé straně dostal míč do úniku a zcela sám se řítil proti Ryanovi, ten však předvedl fantastický zákrok a míč chytá.

77
    Bourabia vypálil jedovatou střelu z velké dálky a ten jen těsně míjí pravou tyč Ryanovi branky!

76
    Bajkovič si dává načas s rozehráním míče do hry a hostující fanoušci na něj pískají.

Martin Penker

Branky: 10. Matoukou (vla.), 27. Fauw, 33. Refaelov (pen.), 38. Izquierdo, 42. Sutter, 73. Refaleov

Karty:   68. Wils (LRS), 83. Curto (LRS) – 90. Ryan (BGY), 90+1. Silva (BGY)   31. Bensebaini (LRS)

Lierse SK: Bajkovič – Hanin, Matoukou (43' Swinkels), Bensebaini, Traoré – Zizo, Wils – Losada, Bourabia – Nwofor (43' Curto), Kouemaha (69' Keita)
    Náhradníci: Goris – Swinkels, Benson, Kasmi, Keita, Tahiri, Manuel Curto

Club Bruggy KV: Ryan – De Bock, Mechele (80' Bolingoli Mbombo), Duarte, De Fauw – Simons, Meunier (69' Silva) – Gedoz – Izquierdo, Refaelov – De Sutter (72' Oulare)
    Náhradníci: Dioudis – Silva, Castillo, Storm, Coopman, Oularé, Bolingoli-Mbombo

Rozhodčí: Geldhof – Hermans, Baillieul