Havlíčkův Brod – Benátky n/J 4:5 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Ústí n/L 4:3 (po pr.) | Prostějov – Chomutov 1:6 (kon.)
Litoměřice – Motor ČB 1:3 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:6 (0:1, 0:2, 1:3)
Piráti Chomutov
Pondělí 29.12.2014, 18:001. liga (ČR)

44:25
    Hákováním se provinil Vladimír Růžička (CHM), který na dvě minuty oslabí svůj tým.

36:01
    Za sevření kotouče rukou jde ven z ledu Radek Veselý (CHM). Šance pro Prostějov na vyrovnání.

26:48
    Luňák se šteloval ke střele, ale puk nakonec nevypustil. Bude se totiž vylučovat na straně Jestřábů. Za vysokou hůl si jde posedět Ján Niko (CHM).

22:18
    Kindl si svým pohybem vykoledoval hákování Lukáše Květoně (CHM).

05:38
    Jaroslav Koma (CHM) jde na dvě minuty na trestnou lavici, uvidíme také početní výhodu Prostějova.

01:41
    Uvidíme první přesilovku. Tu si zahrají hosté protože se Adam Hawlík (PRO) nechal vyloučit za nedovolené bránění.

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 43. Kajaba (Meidl, Indra) – 20. Rutta (Skinner), 39. Gajovský (Dušek, Bartejs), 40. D. (Růžička, Veselý), 48. Gajovský (Dušek), 52. Rutta (Gajovský, Růžička), 55. Růžička (Toman)

LHK Jestřábi Prostějov: Šimboch (Kocián) – Hertl, Roupec, Husák, Matyáš, Hawlík, Řezáč, Niko, Malý, Jedlička – Meidl V., Moučka, Luňák, Venkrbec, Krejčík, Franek, Kindl, Indra, Kajaba, Duba, Sršeň.
    Piráti Chomutov: Kopřiva (Hanuljak) – Skinner, Rutta, Toman, Koma, Bartejs, Stehlík – Hřebejk, Gajovský, Hovorka, Veselý, Růžička, Květoň D., Květoň L., Dušek, McGregor, Sinisalo, Chlouba, Kadlec.

Rozhodčí: Trombík – Lukš, Novák