Vítkovice – Liberec 4:1 (kon.) | Litvínov – Zlín 4:3 (2:0 po s.n.) | Plzeň – Mountfield HK 1:2 (kon.)
K. Vary – Slavia 2:0 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Třinec 2:5 (kon.)

53:39
    Krásná individuální akce Tomáše Mertla! Nejproduktivnější hráč Hradce se dostal až před branku, kde ovšem za Machovského puk nezasunul!

Dnešní utkání sleduje 5873 diváků.

51:04
    Jakub Jeřábek (PLZ) je vyloučen na dvě minuty, Hradec Králové bude hrát přesilovku.

36:18
    Peter Mikuš (MHK) kolenem srazil Jeřábka a dostal trest na pět minut a do konce utkání! Pětiminutový trest odsedí Ondřej Kopta.
    Tomáš MERTL - 1:2

35:16
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hosté využili přesilovou hru a jdou do vedení! Střelu Vydarného od modré vyrazil Machovský betonem před sebe, kde se k pohotové dorážce dostal TOMÁŠ MERTL (16+17), jenž dal na 1:2! Asistence: Tomáš Knotek (4+9) a René Vydarený (0+7).

34:14
    Mikušovu střelu vyrazil Machovský betonem pouze k Dejovi, ten ale napálil kotouč mimo!

33:33
    Petr Kadlec (PLZ) je vyloučen za podražení.

31:01
    Hosté vyrazili do přečíslení 2 na 1, které zakončoval Lukáš Vantuch, Machovský se ale přesunul a kotouč chytil!

27:22
    Dnes podruhé Schleiss vybojoval hákování na svou osobu – provinil se Bohumil Jank (MHK).

18:41
    Dominik Simon (PLZ) dostává dvě minuty za hákování.

13:02
    Ondřej Kopta (MHK) ho při tom ale fauloval, dostává tak dvě trestné minuty.
    Stanislav DIETZ - 1:1

10:19
    Mountfield z ničeho nic vyrovnává, a to velmi kuriózní brankou! STANISLAV DIETZ (2+1) napálil kotouč z půlky hřiště a Machovského zaskočil tak moc, že ho dokonce překonal! Asistence: Michal Tvrdík (1+3) a Bohumil Jank (1+4).

05:18
    Za vraženi na hrazení je nyní vyloučen Miroslav Indrák (PLZ). Přesilovku si tedy zahraje i Hradec Králové.
    Václav PLETKA - 1:0

04:35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Domácí využívají přesilovku a jdou do vedení 1:0! Johnson nahrál před branku na VÁCLAVA PLETKU (5+12), který se svou první střelou neuspěl, ale s dorážkou už ano a poslal tak Plzeň do vedení! Asistence: Nicholas Johnson (8+10) a Ján Sýkora (14+12).

03:53
    Hosté šli do protiútoku a po přihrávce Deje na Kukumberga zacinkala tyč Machovského branky!

03:44
    Schleisse v dobré šanci zahákoval Bohumil Jank (MHK), který tak dostává dvě trestné minuty.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 5. Pletka (Johnson, J. Sýkora) – 11. Dietz (Tvrdík, Jank), 36. Mertl (Knotek, Vydarený)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Mensator) – Jeřábek, Kadlec "A", Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Schleiss, Bližňák, Kratěna "C" – Johnson, Lev, J. Sýkora – Pletka, Simon, Indrák – Beran, T. Sýkora, Michel
    Mountfield HK: Kacetl (Kantor) – Vydarený "A", Dietz, Mikuš "A", Jank, Vašíček, Pláněk, Plášil – Šimánek "C", Mertl, Vantuch – Pospíšil, Kukumberg, Dej – Červený, Knotek, Skokan – Kopta, Tvrdík, Beránek

Rozhodčí: Šír, Mikula – Polonyi, Flegl