Třinec – K. Vary 2:1 (po pr.) | Slavia – Litvínov 0:1 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 2:1 (kon.)
Zlín – Sparta 2:6 (kon.) | Liberec – Pardubice 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 4:2 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 9:2 (kon.)
Berani Zlín
2:6 (0:1, 2:2, 0:3)
HC Sparta Praha
Neděle 04.01.2015, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga

56:14
    Petr Holík inkasoval dvě minuty za sekání.

50:56
    Jen se vrátil po osobním trestu, už je na trestné lavici. Petr Čajánek hákoval soupeře ve vyložené šanci a obdržel dvouminutový trest.

44:35
    Svoboda byl faulován Barinkou ve vyložené šanci a také Zlín si zahraje více než minutu trvající přesilovku 5 na 3.

43:52
    Bývalý zlínský obránce Jan Švrček odsedí trest za držení protihráče.

38:04
    Vlach se dostal do dobré šance, ale Forman jej v rozhodující chvíli fauloval a bude svému týmu dvě minuty chybět. Rozhodčí posoudili jeho faul jako sekání.

30:31
    Hráči i publikum ožili. Emoce vzplály především Jaroslavu Hlinkovi, který si odpyká trest za oplácení.

27:49
    Eminger je vyloučen na dvě minuty. Obránci hostů se to vůbec nelíbí, ale rozhodčí jsou neoblomní.

19:15
    Dvouminutový trest odpykává Žižka, rozhodčí viděli zákrok vysokou holí. Zlín se bude bránit ve třech.

18:43
    Marušák zahákoval Formana u mantinelu a Sparta bude hrát druhou přesilovku.

07:15
    Zdeněk Okál bude pykat dvě minuty za podražení poté, co hokejkou k zemi poslal Buchteleho.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 29. Vlach (Čajánek, Matějíček), 39. Kotvan (Holík, Svoboda) – 20. Klimek (Eminger, Polášek), 22. Rolinek (Pech, Mikuš), 34. Kumstát (Ďaloga), 52. Klimek (Hlinka, Emiger), 54. Hlinka (Švrček), 57. Polášek (Buchtele, Eminger)

Berani Zlín: Štůrala (Kašík) – Řezníček, Marušák, Žižka, Matějíček, Urbanec, Kotvan, Valenta, Horák – Veselý, Čajánek (C), Svoboda – Říčka, Vlach, Holík – Köhler, Leška, Okál – Čech, Ondráček, Šťastný.
    HC Sparta Praha: Novotný (Lukáš) – Polášek, Eminger, Mikuš, Ďaloga, Švrček, Barinka, Piskáček – Buchtele, Hlinka, Klimek – Rolinek (C), Pech, Kumstát – Sabolič, Cingel, Forman – Dvořáček, Bahenský, Procházka – Volek.

Rozhodčí: Hodek, Úlehla – Lučan, Kis.