Šafářová – Pennettaová 2:0 (kon.) | Pavlásek – Fognini 2:1 (kon.)
Fabio Fognini
1
6 5 1
Úterý 06.01.2015, 04:59Hopman Cup - dvouhra (krytý tvrdý povrch)

Tak tohle čekal opravdu málokdo. Vítězství Lucie Šafářové se dalo očekávat, ovšem výhru Adama Pavláska vskutku téměř nikdo nepředpokládal. Až 239. hráč světového žebříčku sice prohrál hladce první set, ovšem poté si držel servis až do konce setu druhého. Na jeho konci sebral Fogninimu podání a po výsledku 7:5 se musel hrát třetí set. V něm světová devatenáctka naprosto vyhořela a po výsledku 1:6 tak utrpěla za 96 minut nečekanou prohru. Naopak pro Adama je tato výhra velmi cenným skalpem a znamená druhý vítězný bod pro naší reprezentaci. Díky tomu dnes porazíme Itálii a na závěr si to tak o postup do finále rozdáme se silným USA. V dnešní závěrečné čtyřhře tak už o nic nepůjde a všichni čtyři aktéři si zajisté budou chtít užít hlavně atmosféru. (06:37:51)

Konec zápasu

6:1
    Je to tam, Adam proměňuj druhý mečbol a vítězí!

40-30
    Po krásném forhendu přímo na čáru a lehké smeči s výskokem má Adam k dispozici mečbol číslo dva!

30-30
    Přímý bod z podání a je opět srovnáno.

15-30
    Fognini bojuje a chce duel ještě zdramatizovat.

15-15
    Přímý bod z podání a vyrovnaný stav.

0-15
    Fognini chce ještě zabránit ostudě, přetahovanou na síti nakonec zvládl lépe.

5:1
    Tak přeci jen italský tenista získá alespoň jeden gem, nyní půjde podávat na vítězství v tomto utkání Adam Pavlásek.