Šafářová – Pennettaová 2:0 (kon.) | Pavlásek – Fognini 2:1 (kon.)
Flavia Pennettaová
0
5 3
Úterý 06.01.2015, 03:15Hopman Cup - dvouhra (krytý tvrdý povrch)

Česká tenistka Lucie Šafářová zvládla i svůj druhý zápas v australském Perthu a nyní poráží za 84 minut světovou dvanáctku Flavii Pennettaovou. V prvním vyrovnaném setu zvládla lépe koncovku a nakonec vzala soupeřce její poslední podání. Ve druhém setu vedla už 3:0 se dvěma brejky, ovšem Italka ještě dokázala srovnat na 3:3. Nakonec ale Lucka další tři gemy zvládla a získává pro Česko důležitý bod. Nyní Vás zvu ke sledování mužského souboje mezi Pavláskem a Fogninim, který začne zhruba za 15 minut. (04:46:02)

Konec zápasu

6:3
    Lucka využívá hned ten první a máme tu konec!

40-15
    První dva mečboly po nabíhaném forhendu k síti a následném úderu do růžku.

30-15
    Nyní to udělala Lucka skvěle podél lajny a je blízko!

15-15
    Po druhém servisu přichází další famózní obouručný bekhend Lucky přímo k čáře!

0-15
    Česká tenistka předvedla dobrou obranu, ale na bekhend do protipohybu reagovat už nemohla.

5:3
    Skvělý druhý servis i následný obouručný bekhend u sítě přímo k základní čáře, česká tenistka potřebuje už jen jeden gem k vítězství!