Nice – Lorient 3:1 (kon.) | Lyon – Toulouse 3:0 (kon.) | Nantes – Méty 0:0 (kon.)
Monaco – Bordeaux 0:0 (kon.)
FC Nantes
0:0 (0:0)
FC Méty
Neděle 11.01.2015, 17:00 • Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Je za námi utkání, které přílši fotbalové krásy nepřineslo. V první půli ještě byla k vidění spousta fotbalovosti, ovšem v poločase druhém již kvalita duelu upadla. V závěru mohl rozhodnout o zisku tří bodů pro Méty Sarra, ovšem ani on se neprosadil. Klání tak skončilo bezbrankovou remízou 0:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (18:56:08)

90+4

90+3
    Hosté ještě jednou vystřídají. Místo Sarra naskočí do hry Andrada.
    Bouna Sarr se mohl stát hrdinou dnešního zápasu, jeho dělovka ale skončila na břevnu.

90+2
    Méty se ještě snaží útočit. Nakonec měli hosté velkou šanci, Sarrova rána z velké vzdálenosti orazítkovala břevno za nic netušícím Riouem!

90
    K základní hrací době utkání se budou nastavovat tři minuty.

90
    Vzápětí obdržel za ruku karetní trest také Milan (MTZ).

89
    Bammou (NAT) nyní dvakrát udeřil protihráče. Může být rád, že dostal pouze žlutou kartu.

88
    Za prostesty dostává žlutou kartu hostující středopolař N´Daw (MTZ).

87
    Za faul na Lejeuneho je nařízen další volný kop. Do konce utkání již skutečně příliš mnoho času nezbývá.

86
    Hosté se stále pokoušejí útočit, ovšem tentokráte je zastavilo postavení mimo hru. Hlavní sudí byl pozorný.

85
    Krivec poslal do soupeřova velkého vápna dlouhý centr, který neměl vůbec špatné parametry. Jako první však u něj byl domácí brankář.

83
    Hraje se převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné výraznější nebezpečí nehrozí.

82
    Další pokus o domácí atak zastavuje postavení mimo hru. Balon tak uvede do hry hostující brankář Carrasso.

81
    Volný kop ale žádné nebezpečí nepřinesl, Nantes se v poklidu ubránilo. Nnyí se již domácí snaží útočit.

80
    Malouda byl zastaven Vizcarrondem, za což je nařízena rozehrávka pro Méty. Ochozy se bouří, ovšem tento verdikt byl nařízen zcela po právu.

79
    Nantes kombinuje na vlastní polovině, z ochozí se ozývá mírný pískot. Diváci si zřejmě představují jiný výsledek.

78
    Konec utkání se pomalu, ale jistě blíží. Na světelné tabuli stále svítí bezbrankový stav. Uvidíme, kterak budou vypadat následující minuty.

77
    Domácí se v útočné fázi provinili nedovoleným zákrokem, a tak bude následovat rozehrávka Mét.