AC Sparta Praha
2:5 (2:1)
PSV Eindhoven
Neděle 11.01.2015, 17:00 • Estadio Municipal Maspalomas • Přípravný zápas

Utkání končí jasným vítězstvím Eindhovenu, který během druhé půle otočit stav utkání z 2:1 na 2:5 a připisuje si tak druhou výhru. V první půli dominovala herně Sparta, ovšem v té druhé dovolila soupeři otočit skóre a PSV tak mělo ve všem navrch. Lafata měl během několika minut dvě velké šance, které nedokázal proměnit v branku. Letenští si tak připisují první prohru v zimní přípravě. To je z tohoto utkání vše, krásný zbytek večera a někdy příště opět na počtenou. (18:53:47)

90

89
    Balón mají na svých nohách hráči Eindhovenu a vyčkávají konec utkání.

88
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Pasveer, přichází Osch.

87
    PSV má jasně navrch a hrozí z každé příležitosti. Jen se štěstím nyní jeho hráč nezakončil.

85
    PSV právě vstřelilo branku!
    Jozefzoon z levé strany zakončoval a Štěch jeho ránu vyrazil, ovšem pouze na kopačku GEOGINIA WIJNALDUMA, který dorazil balón do prázdné branky.

84
    A znovu Lafata v šanci, nyní mu míč unikl a ani nezakončil.

83
    Eindhoven zariskoval a dovolil Spartě zakončit, ovšem osamocený Lafata na brankáře nevyzrál a nedokázal potrestat chybu obrany PSV.

81
    K šanci se dostala i posila Sparty, Picault, ale míří pouze k tyči, kde míč chytá do rukou gólmana PSV.

80
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Krejčí, přichází Podaný.
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Dočkal, přichází Schick.

79
    Do hry zapojili i brankáře. Balón mají na svých kopačkách, čímž provokují Pražany.

77
    Letenští nemohou najít herní klid a pohodu a zbytečně zmatkují. Hráči PSV nikam nespěchají a kombinují na vlastní polovině.

75
    Po chybě v obraně dostal naservírovaný balón od Picaulta opět DE JONG a zvýšil tak střelou ze středu hřiště na rozdíl dvou branek.

73
    Na koni jsou nyní hráči nizozemského týmu a Pražanům se špatně dostává do jakékoliv šance.

72
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Vacek, přichází Picault.

71
    Skóre se otáčí ve prospěch Eindhovenu, po centru Narsingha hlavičkuje DE JONG přímo pod břevno.

69
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Depay, přichází Ritzmaier.
    Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Wiilems, přichází Locadia.

68
    Napadajícího De Jonga Štěch trefil, naštěstí pro něj míč míří do zámezí.

67
    Vzápětí se dostává ke střele Wijnaldum, který těsně přestřelil.

Nikol Kuncová

Branky: 35. Dočkal, 37. Lafata – 44. Maher, 66. Depay, 71. De Jong, 75. De Jong, 85. Wijnaldum

AC Sparta Praha: Štěch – Jánoš, Kováč (61.Brabec), Holek, Costa – Matějovský, Vacek (72.Picault), Mareček – Dočkal (80.Schick), Krejčí (80.Podaný) – Lafata
    Náhradníci: Vorel, Brabec, Kadeřábek, Podaný, Picault, Schick

PSV Eindhoven: Pasveer (88.Osch) – Arias, Bruma, Rekik, Willems (69.Locadia) – Hendrix (30.Guardado), Wijnaldum, Maher – Narsingh, De Jong, Depay (69.Ritzmaier)
    Náhradníci: Osch, Isimat-Mirin, Jozefzoon, Locadia, Guardado, Brenet, Vloet, Ritzmaier, Koch, Miljemark, Paal

Rozhodčí: Santana – Liria, Morales