Omsk – Jekatěrinburg 2:1 (kon.) | Barys – Magnitogorsk 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Vladivostok 3:1 (kon.)
Ufa – Kazaň 5:3 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Toljatti – Novosibirsk 1:3 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:3 (kon.) | Nižněkamsk – Novokuzněck 6:0 (kon.) | Soči – Atlant 6:4 (kon.)

Viťaz právě vstřelil branku!
    Alexej Semenov vyslal pořádnou střelu od modré a teč MARIA KEMPEHO zařídila výhru v prodloužení.

54:30
    Slovan doplatil na častá vyloučení a MAXIM AFINOGENOV se přesnou střelou prosazuje. Asistence: Denis Grebeškov.

53:24
    Tomáš Netík si posedí dvě minuty za hákování.

52:07
    Jakubov dostal puk za Backlunda a rozhodčí se byl poradit s kolegou u videa, ale dospěl k závěru, že branka dosažena nebyla. Jaké štěstí pro hosty.

49:10
    Těsně před návratem Šťastného dostává Bratislava další trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

47:16
    Šťastný (SBA) je vyloučen na dvě minuty.

37:28
    Slovan právě vstřelil branku!
    LIBOR HUDÁČEK se dostal k odraženému puku a poslal jej k odraženému puku a poslal jej do odkryté klece. Asistence: Martin Štajnoch, Ladislav Nagy.

35:42
    Vešchenko (CEC) dostává dvouminutový trest za hákování.

32:40
    Porseland (CEC) je vzápětí vyloučen za držení hole. Přesilovka 5 na 3 pro Slovan, to už je více než nadějné.

32:30
    Vyloučen je Ivanov (CEC) za podražení. Slovan má možnost otevřít skóre dnešního utkání.

31:05
    V úniku dva na jednoho byli Soloduchin a Berdjukov. První jmenovaný vzal vše na sebe a tvrdou ranou donutil Backlunda k zákroku.

19:17
    Ještě před koncem třetiny zde máme další vyloučení. Starosta (SBA) oslabí Slovan kvůli podražení, kterého se dopustil.

14:33
    Vyloučen je Koroljov (CEC) za vražení na hrazení.

11:25
    Podražení se dopustil Kucherjavenko (CEC) a oslabí tak svůj tým na dvě minuty.

0:33
    Murlay navíc dostal trest pět minut a osobní trest do konce utkání. Trest za svého spoluhráče odpyká Lunter.

00:33
    Vyloučen je Murley (SBA) za vražení na hrazení. Slovenský tým se tak z úvodu zápasu musí bránit.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 55. Afinogenov (Grebeškov), 63. Kempe (Semenov, Porseland) – 38. Hudáček (Štajnoch, Nagy)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Lisutin) – Semenov, Porseland, Seleznjov, Berdjukov, Grebeškov, Kudinov, Vašchenko – Cyganov, Kousal, Kempe – Koroljov, Kucherjavenko, Soloduchin – Vyglazov, Šitikov, Jakubov – Mamin, Kokšarov, Afinogenov – Ivanov.
    HC Slovan Bratislava: Backlund (Baroš) – Luža, Sersen, Štajnoch, Kozák, Starosta, White, Kudrna – Murley, Nagy, Bartovič – Jeglič, Tičar, Netík – Surový, Hudáček, Vondrka – Šťastný, Lunter, Ölvecký.

Rozhodčí: Hofman, Kulakov – Lazarev, Palej