Japonsko – Palestina 4:0 (kon.) | Jordánsko – Irák 0:1 (kon.)
4:0 (3:0)
Palestina
Pondělí 12.01.2015, 08:00 • Newcastle Stadium, Newcastle • Mistrovství Asie

90+4
    A do třetice brankář Saleh, který je v závěru zápasu fantastický! Takto měl ale chytat po celý zápas.

90+3
    Vzápětí vypálil razantně zpoza šestnáctky Kejsuke Honda, jeho přízemní střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Saleh.

90+2
    Kijotake byl blízko vstřelení gólu, ten mu ale sebral fantastickým zákrokem Saleh, který jeho přízemní střelu vyrazil!

88
    Sakaj mohl přidat pátý gól, jeho střela levačkou zpoza šestnáctky ale těsně minula pravý horní roh Salehovy brány!

82
    Střídání v týmu Palestina: ze hřiště odchází Al Amour, přichází Abusalah.

82
    Jeden z hráčů Palestiny se skvěle položil do centru a jeho následná hlavička skončila těsně vedle pravé tyče!

80
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Okazaki, přichází Tojoda.

77
    Střídání v týmu Palestina: ze hřiště odchází Dhadha, přichází Salah.

73
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mahajna (Japonsko).

71
    Střídání v týmu Palestina: ze hřiště odchází Abuhammad, přichází Salhi.

70
    Kejsuke Honda se opět postavil k rozehrání volného přímého kopu, jeho následná střela ale stejně jako v prvním poločase zamířila těsně nad!

69
    Žlutou kartu dostává Al Bahdari (Palestina).

65
    Sakaj se rozhodl vypálit zpoza šestnáctky, jeho pokus ale směřoval pouze doprostřed brány. Snadná práce pro Saleha.

60
    Žlutou kartu dostává Al Amour (Palestina).

60
    Jaber poslal do šestnáctky Japonska ostrý centr, který Kawašima nedokázal na vzdálenější tyči zasáhnout, naštěstí pro něj mu ale vzápětí pomohli spoluhráči, kteří míč odkopli do bezpečí.

58
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Endo, přichází Muto.
    Maja JOŠIDA - 4:0

49
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    MAJA JOŠIDA se prosazuje hlavou krátce po začátku druhého poločasu a Japonsko vede 4:0!! Hráč anglického Southamptonu se na hranici malého pokutového území opřel do centru hlavou a uklidil ho k levé tyči.

49
    Endo se snažil přízemní střelou zpoza šestnáctky zamířit přesně k levé tyči, a přestože postrádala razanci, brankář Saleh ji nedokázal udržet! Následovat bude rohový kop.

46
    Střídání v týmu Japonsko: ze hřiště odchází Inuj, přichází Kijotake.

45+1
    Žlutou kartu dostává Mahajna (Palestina).
    Kejsuke HONDA - 3:0

44
    KEJSUKE HONDA proměňuje penaltu a krátce před koncem prvního poločasu zvyšuje na 3:0!! Honda nedal Salehovi šanci, poslal ho na druhou stranu a přízemní střelou zamířil k pravé tyči.

43
    Žlutou kartu dostává Battat (Palestina).

42
    Battat se dopustil faulu v pokutovém území a Japonsko bude zahrávat penaltu!
    Šinži OKAZAKI - 2:0

25
    ŠINŽI OKAZAKI zvyšuje na 2:0!! Kagawa sice skákající míč nedokázal uprostřed šestnáctky ideálně trefit, vzápětí se k němu ale na hranici šestnáctky dostal Šinši Okazaki, který pohotovou střelou zamířil přesně k levé tyči.
    Jasuhito ENDO - 1:0

8
    JASUHITO ENDO posílá Japonsko do vedení krásnou střelou!! Jasuhito Endo napřáhl zpoza šestnáctky k parádní přízemní střele, která zapadla přesně k levé tyči.

1
    Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení zápasu, do kterého vstoupili hráči Japonska pořádně zostra. Kejsuke Honda se ocitl po centru na vzdálenější pravou tyč v obrovské šanci, jeho střela ale rozvlnila pouze boční síť!