Chomutov – Benátky n/J 3:2 (kon.) | Most – Ústí n/L 2:4 (kon.) | Kadaň – Havířov 6:2 (kon.)
Třebíč – Jihlava 1:6 (kon.) | Kladno – Motor ČB 5:0 (kon.) | Šumperk – Prostějov 3:0 (kon.)
Havlíčkův Brod – Litoměřice 3:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
HC Dukla Jihlava
Středa 14.01.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • 1. liga (ČR)

Tak je za námi poslední derby v základní části. Po třech úspěších Třebíče se tentokrát raduje Dukla. A zcela zaslouženě. Třebíč byla od začátku druhé třetiny jednoznačně horším týmem. Možná rozhodla branka tři vteřiny před koncem první třetiny ze které se Třebíč již nedokázala vzpamatovat i přes zřetelnou snahu zápas ještě zdramatizovat se jí to nepodařilo. Třeba se oba soupeři potkají ještě v play-off, bylo by to zajimavé. Jihlava slaví dnes 3 body. Já se s Vámi dnes loučím a děkuji za pozornost. (19:48:37)

60:00

59:40
    Ještě poslední šance Třebíče, těsně vedle.

59:00
    Poslední minuta zápasu. Nutno říct, že Dukla jej naprosto opanovala a zaslouženě vyhraje.

57:50
    Hosté v plném počtu. Z přesilovky nic nebylo. Třebíč se snaží spíš jen dále neinkasovat.

55:50
    Vyloučení Dukly.

55:50
    Na stadionu je takový řev, že jsem nezaznamenal pořádně střelce poslední branky. Nicméně Třebíč je nyní opravdu na ručník.
    Roman MALINÍK - 1:6

52:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Třebíč jakoby na ledě není. Další branku Dukly vsítil ROMAN MALINÍK. Asistence: Aleš Jergl, Michal Důras.
    Tomáš ČACHOTSKÝ - 1:5

52:00
    Po velkém závaru před Falterem, který sice dělal co mohl, je to už 1:5. Kotouč se odrazil před práznou branku, kde jej doklepl do odkryté sítě TOMÁŠ ČACHOTSKÝ. Asistence: Zdeněk Čáp, Richard Diviš.

51:13
    Slavii se nedaří to je vidět, teď se jí opět nepodařilo přejít modrou čáru.

50:06
    Dukla rozvážně kombinuje a kontroluje kotouč.
    Adam ZEMAN - 1:4

49:11
    Tak to byla rychle využitá přesilovka. ADAM ZEMAN tak zvyšuje na 1:4. Asistence: Richard Diviš, Karol Korím.

49:05
    Vyloučení Bilčík (TRE)

Dnešní utkání sleduje 3 260 diváků.

48:28
    Zbytečný ofsajd domácích dokumentuje jejich nepohodu.

47:15
    Velká šance na druhé straně také gólem neskončila, parádní zákrok Faltera, který skočil a lapačkou zabránil jasnému gólu.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 7. Čuřík (Šaur) – 6. Důras (Prokš, Čáp), 20. Šidlík (Zeman, Diviš), 29. Maliník (Jergl, Čáp), 50. Zeman (Diviš, Korím), 52. Čachotský (Čáp, Diviš), 53. Maliník (Jergl, Důras)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Máj) – Bilčík, Malena "A", Bartoň, Zdráhal, Přibyl, Šaur, Peroutka – Čuřík, Dolníček "C", Erat "A" – Mrázek, Raška, Vodný – Paták, Králík, Jaroš – Beneš, Jurán, Čech
    HC Dukla Jihlava: Sáblík (Halász) – Korím, Kaláb, Čáp, Dobrovolný "A", Šidlík, Čermák, Schejbal – Diviš, Zeman, Čachotský "C", Jegrl, Maliník, Důras "A" – Semorád, Melenovský, Prokš – Kuřítko, Malec, Březina

Rozhodčí: Trombík – Skopal, Poruba