Boston – Tampa 4:3 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:3 (kon.) | NY Rangers – NY Islanders 0:3 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 7:2 (kon.) | Carolina – Colorado 3:2 (2:0 po s.n.) | St. Louis – Edmonton 4:2 (kon.)
Nashville – Vancouver 5:1 (kon.) | Winnipeg – Florida 8:2 (kon.) | Dallas – Ottawa 5:4 (kon.)
Arizona – San Jose 2:3 (kon.)
Pittsburgh Penguins
7:2 (2:0, 1:1, 4:1)
Minnesota Wild
Středa 14.01.2015, 01:00 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji dobrou noc. (03:41:50)

Tři hvězdy zápasu:
    1) David Perron (PIT) 1+1
    2) Chris Kunitz (PIT) 1+1
    3) Zach Sill (PIT) 1+1

Minnesota je za konečnou sirénu asi hodně ráda. Poslední třetina se odehrávala ve znamení naprosté destrukce hostí, během které Pens nasázeli čtyři branky během deseti minut a Divoši odjíždí z Pittsburghu s konečným přídělem sedmi branek a jejich série bez vítězství se tak protahuje již na šest zápasů.

60:00

59:37
    Zucker pálí z kruhu nepřesně.

58:48
    Pominvillova střela sražena mimo.

57:58
    Spaling nedojel nahození Bortuzza a dopředu míří hosté.
    Zach SILL - 7:2

56:39
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Střelecká exhibice Pittsburghu pokračuje. Chris Kunitz našel precizní přihrávkou před brankou ZACHA SILLA, který střelou mezi betony překonal Johna Curryho. Asistence: Chris Kunitz, Sydney Crosby.

56:10
    Na ledě nyní můžeme vidět mnoho nepřesností na obou stranách.

55:17
    Zucker nahodil puk do útočného pásma, ten byl však sražen mimo kluziště.

54:58
    Nyní se již vyhození zastavilo ve středním pásmu, kde si však kotouč sbírají domácí borci.

54:47
    Po vyhraném buly další icing hostí.

54:35
    Nepřesné nahození Minnesoty končí zakázaným uvolněním.
    Justin FONTAINE - 6:2

53:57
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté zmírňují debakl. Erik Haula posunul puk do útočného pásma JUSTINU FONTAINOVI, jehož střelu pod břevno nedokázal Fleury zastavit. Asistence: Erik Haula, Ryan Sutter.

52:50
    V dobré šance posunul puk pod ležícího Fleuryho Zucker.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 7. Goc (Sill, Adams), 13. Perron (Ehrhoff, Crosby), 27. Kunitz (Malkin, Letang), 46. Sutter (Martin), 50. Martin (Spaling, Malkin), 51. Letang (Perron, Crosby), 57. Sill (Kunitz, Crosby) – 26. Brodin (Prosser, Pominville), 54. Fontaine (Haula, Sutter)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Greiss) – Erhoff, Letang, Martin, Bortuzzo, Scuderi , Despres – Kunitz (A), Crosby (C), Perron – Spaling, Malkin (A), Bennett – Rust, Sutter, Downie – Sill, Goc, Adams
    Minnesota Wild: Backstrom (51. Curry) – Spurgeon, Suter (A), Folin, Brodin, Prosser, Falk – Parise (A), Koivu (C), Pominville – Vanek, Haula, Fontaine – Zucker, Coyle, Niederreiter – Cooke, Brodziak, Carter

Rozhodčí: Peel, Pollock – Sericolo, Knorr