CSKA Moskva – N.Novgorod 1:0 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 3:0 (kon.) | Atlant – Viťaz 3:1 (kon.)
Riga – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | Záhřeb – Dynamo Moskva 3:4 (po pr.) | HC Slovan – Soči 3:5 (kon.)
Medveščak Záhřeb
3:4 (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 15.01.2015, 18:30 • Dom Sportova Zagreb • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:00:21)

Československá stopa:

Ani v jednom týmu nepůsobí český nebo slovenský hráč.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Medveščak Záhřeb: 22

Dinamo Moskva : 29

prodloužení:

Medveščak Záhřeb: 0

Dinamo Moskva : 4

Bod navíc tak získávají hosté, kteří v chorvatské metropoli vybojovali cenné vítězství 4:3 v prodloužení. Domácí ztratili zápas až při vyloučení, kdy se v prodloužení nechal vyloučit za zbytečný faul Pelletier. Dinamo se dnes prosadilo zejména díky dobrým brejkům, které se domácím nedařilo dostatečně eliminovat.

Kaspars DAUGAVINŠ - 3:4

62:33
    Dinamo právě vstřelilo branku!
    A rozhodčí nakonec rozhodli, že je to gól, puk se KASPARSU DAUGAVINŠOVI podařilo protlačit za brankovou čáru, což potvrdil i videozáznam, hosté tak využívají přesilovou hru a vítězí v Záhřebu 4:3 po prodloužení. Bez asistence.

62:33
    Stále se studuje videozáznam, diváci netrpělivě vyčkávají na verdikt rozhodčích.

62:33
    Pozor, Daugavinš dokázal protlačit puk pod betony Heetera do branky, ale na brankové čáře tam jeden z bránících hráčů dokázal puk zastavit, bude se volat, zda to byl gól!

62:20
    Moskevský klub až teprve nyní získává útočné pásmo.

61:54
    Branka za Heeterem posunuta, rozhodčí přerušují hru.

61:42
    Znovu se domácím podařilo vyhrát důležité vhazování ve vlastní třetině.

61:36
    Na trestnou lavici odchází domácí Pelletier a hostům se tak naskýtá dobrá příležitost na vstřelení rozhodujícího gólu!

61:22
    Bude se vylučovat, domácí půjdou do tří!

61:05
    Medveščak se drží ve třetině Dinama, souboj o puk za brankou hostů.

60:38
    Dinamo v útočném pásmu, ale puk nakonec získávají domácí, Geoffrey Kinrade proniká po levé křídle do třetiny soupeře.

60:01

Prodloužení začne za malý okamžik.

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Medveščak Záhřeb: 4

Dinamo Moskva : 10
    Branky a nahrávky: 10. St. Pierre (Hutchinson, Popovic), 28. Hutchinson, 33. Leino (Flood, Popovic) – 18. Karpov (Karsums), 18. Babenko (Kokarev, Višněvskij), 39. Karpov (Karsums), 63. Daugavinš

Medveščak Záhřeb: Heeter (Owuya) – Flood, Morrisonn, Martinović, Carle, Popovic, Hutchinson, Kinrade – Leino, Pelletier, St. Pierre – Segal, Wright, McLean – Thomas, Björkstrand, Hedberg – Glumac, Murray, Perkovič
    Dynamo Moskva: Šaryčenkov (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Solovjov, Jalasvaara, Korjagin, Mironov, Osipov – Volkov, Daugavinš, Pestuško – Karsums, Cvetkov, Karpov – Majorov, Žerděv, Těreščenko- Brjukvin, Kokarev, Babenko

Rozhodčí: Bulanov, Gofman – Goljak, Dědulja