Bosna a Hercegovina – Írán 30:25 (kon.) | Rusko – Saúdská Arábie 27:17 (kon.) | Slovinsko – Chile 36:23 (kon.)
Španělsko – Bělorusko 38:33 (kon.) | Severní Makedonie – Tunisko 33:25 (kon.) | Chorvatsko – Rakousko 32:30 (kon.)
Alžírsko – Egypt 20:34 (kon.) | Polsko – Německo 26:29 (kon.) | Francie – Česko 30:27 (kon.)
Švédsko – Island 24:16 (kon.) | Dánsko – Argentina 24:24 (kon.)
Rusko
27:17 (17:9)
Saúdská Arábie
Pátek 16.01.2015, 13:00 • Duhail Handball Sports Hall, Dauhá • Mistrovství světa

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (14:33:40)

Druhý poločas nám nabídl jen 18 branek. Rusko vlastně kontrolovalo pohodlný náskok z první půle a soupeře do vážnějších brankových sérií nepustilo. Do turnaje tak vstupuje podle očekávání tou správnou nohou.

60
    Konec zápasu. (27:17)

60
    Aslanjan ještě v závěru upravil skóre na rozdíl deseti branek. (27:17)

60
    Vyloučení ještě na závěr tohoto utkání. To se už nebude týkat Alsaffara. (26:17)

59
    Alnassfan chytil dobrou formu. Teď zase dokázal zneškodnit průnik jednoho z Rusů. (26:17)

58
    Gólman Alnassfan a jeho další zákrok! Saúdská Arábie je v závěru tohoto utkání hladová po zmírnění výsledku. (26:17)

57
    Alsaffar si naskočil vysoko a zamířil za Levšina. Tohle Rusko dobře neubránilo. (26:17)

57
    Krásné dva zákroky Levšina! Vychytal totiž obě střely soupeře z bezprostřední blízkosti. Výborný výkon ruského brankáře. (26:16)

56
    Brankář Alnassfan dostal míček do obličejem a to ho položilo do kolen. Po krátkém ošetření ale nakonec může pokračovat ve hře. (26:16)

56
    A další branka rychlého Alabbase! Znovu se dostal do úniku a opět ho dokázal proměnit. (26:16)

55
    Alabbas se dostal do brejku a z něho snížil rozdíl na jedenáct gólů. (26:15)

55
    Alzaer pořádně srazil k zemi pronikajícího soupeř. A bude si muset na dvě minuty odpočinout. (26:14)

54
    Čipurin se po delší době prosadil střelecky. Rusko je sice v oslabení, ale góly i tak dávat umí. (26:14)

53
    Aslanjan opravdu dost nešetrně fauloval svého protihráče, stáhl ho za dres k zemi. Saúdská Arábie bude mít početní výhodu. (25:14)

52
    Na sklonku 52. minuty se trefil ze sedmimetrového hou Dibirov. (25:14)

52
    Oddechový čas pro domácí. (24:14)

52
    Tohle je velká škoda pro Rusko. Další parádní zákrok Alnassfana! Pyškin totiž svoje sólo zakončil jen střelou do něj. (24:14)

51
    Děrevenova rána zápěstím byla nechytatelná. Alnassfan se po ní jenom ohlédl. (24:14)

Patrik Sandev

Rusko: Pyškin, Šiškarjov, Kovaljov, Jevdokimov, Skopincev, Atman, Bogdanov, Gorbok, Levšin, Kudinov, Čipurin, Dibirov, Děreven, Igropulo, Aslanjan, Žitnikov
    Saúdská Arábie: Alabbas, Aljanabi, Alhulaili, Alhammad, Aljohani, Hazazi, Alabdulali, Moh. Alsalem, Alnassfan, Mah. Alsalem, Alobaidi, Alabas, Moj. Alsalem, Alzaer, Alhannabi, Alsaffar

Rozhodčí: Hizaki, Ikebuči (oba JPN)