Bosna a Hercegovina – Írán 30:25 (kon.) | Rusko – Saúdská Arábie 27:17 (kon.) | Slovinsko – Chile 36:23 (kon.)
Španělsko – Bělorusko 38:33 (kon.) | Severní Makedonie – Tunisko 33:25 (kon.) | Chorvatsko – Rakousko 32:30 (kon.)
Alžírsko – Egypt 20:34 (kon.) | Polsko – Německo 26:29 (kon.) | Francie – Česko 30:27 (kon.)
Švédsko – Island 24:16 (kon.) | Dánsko – Argentina 24:24 (kon.)
Dánsko
24:24 (13:8)
Argentina
Pátek 16.01.2015, 19:00Mistrovství světa

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (20:46:35)

Obrovská senzace je na světě! Argentinci smazali ve druhém poločase pětigólový náskok Dánů a s jedním z největších favoritů turnaje nakonec remizují 24:24. Pro reprezentaci jihoamerické země je tento výsledek ohromným úspěchem a hráči ho na palubovce po zásluze oslavují. Dánové naopak vypadají, jako by nemohli uvěřit, že si na úvod šampionátu nedokázali připsat očekávané vítězství.

60
    Druhý poločas skončil. (24:24)

60
    Argentinský brankář vyráží v poslední sekundě zápasu střelu Mikkela Hansena! (24:24)

60
    Šest vteřin před koncem je tu ještě vyloučení na straně Argentiny a Dánové mají poslední šanci na vítězný útok! (24:24)

60
    Diego Simonet propálil tvrdou ranou vše, co mu stálo v cestě a dvacet sekund před koncem je srovnáno! (24:24)

60
    Sedmatřicet sekund před koncem přichází na řadu oddechový čas. V útoku budou poté pokračovat Argentinci. (24:23)

60
    Mikkel Hansen se dostal s míčem za obranu, jenže následně mu balón vypadl a minutu před konce se dostává ke slovu Argentina, která je rázem blízko obrovské senzaci! (24:23)

59
    Leonardo Querin se prosazuje z rychlého brejku a minutu a půl před koncem snižují Argentinci na rozdíl jediné branky! (24:23)

59
    Argentinci se ubránili a mohou jít do útoku. (24:22)

58
    Oddechový čas pro Argentinu. (24:22)

57
    Dánové trestuhodně přišli o míč a Federico Pizarro šel sám na Landina, který perfektním zákrokem zabránil kontaktní brance! (24:22)

57
    Sebastian Simonet převzal míč po parádní dlouhé přihrávce přes celé hřiště a následně překonal Landina. (24:22)

56
    Casper Mortensen se protáhl z levé strany do zakončení a pěknou zakroucenou střelou o zem překonal brankáře. (24:21)

56
    Sebastian Simonet se ze značky sedmimetrového hodu nemýlil. (23:21)

56
    Jesper Nøddesbo fauloval Pizarra, za což následuje sedmimetrový hod pro Argentinu. (23:20)

55
    Mikkel Hansen vrací střelou z výskoku Dánům třígólové vedení. (23:20)

54
    Argentinci jsou již v plném počtu, v němž se prosazují zásluhou Diego Simoneta. (22:20)

54
    Dánové využívají početní výhodu, když se z rychlého brejku trefuje Casper Mortensen. (22:19)

Martin Švejkar

Dánsko: Landin (Green) – Nøddesbo, Eggert, Spellerberg, Søndergaard, Lindberg, M. Hansen, L. S. Hansen, Christiansen, R. T. Hansen, Lauge, Larsen, H. T. Hansen, Mortensen, Møllgaard, Damgaard
    Argentina: Schulz (García) – Carou, Sebastian Simonet, Federico Vieyra, Crevatín, Portela, Vidal, Querin, Pizarro, J. P. Fernandez, Diego Simonet, F. Fernandez, Pablo Simonet, Bar, Portela, Vázquez, Cangiani