Ferencvárosi TC_dup – Nové Zámky 5:2 (kon.)
5:2 (4:1, 1:1, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 18.01.2015, 19:00MOL liga

A je to tak!
    Stretnutie je na svojom konci a s konštatovaním, že Zámky prehrali s Ferencvárošom 5:2 sa s Vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa! (21:12:24)

60:00

59:37
    Kowalczyk- podrazenie.
    Tak ešte jedno vylúčenie a o malú chvíľu sa stretnutie skončí.

59:01
    Začala sa posledná minúta stretnutia, pri puku je Rafaj a zbiera dôležité sekundy pre svoj tím.

58:34
    Domáci hrajú so štyrmi hráčmi.

58:15
    Za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou putuje na trestnú lavicu Ďubek a Zámky budú hrať krátku presilovku 5 na 3.

57:50
    Ďalšia dobrá strele počas tejto presilovej hry. Tentokrát sa do puku oprel Kowalczyk, ale pozorný Marton všetko vyriešil!

57:00
    Obrovská možnosť na zníženie!
    Po Ďurčovej strele sa k puku dostal ešte aj Frolík, ale aj s touto dorážkou si výborne chytajúci Marton poradil!

56:33
    Za podrazenie putuje na trestnú lavicu Rafaj.

55:01
    Do konca stretnutia nám zostáva odohrať ešte niečo menej, ako 5 minút a zdá sa, že o víťazovi je už rozhodnuté. Teraz sú pri puku hostia.

53:45
    Z ľavej strany vystrelil Pál, ale aj túto dobrú strelu likviduje hosťujúci brankár!

53:10
    Hostia hrajú s piatimi hráčmi.

52:33
    Zámky sa teraz oslobodzujú a vyhadzujú puk cez všetky čiary.

52:10
    Baron je na ľade a Zámky hrajú so štyrmi hráčmi.

52:00
    Hegyiho strela končí v lapačke Krajčoviča, ten si pripisuje ďalší výborný zákrok.

51:10
    Domáci tréner si navyše vyžiadal oddychový čas.

51:10
    Na trestnú lavicu odchádza aj Ďurčo za podrazenie.

51:00
    Rafaj iba nahodil puk do útočného pásma, zdá sa, že sa už hostia stav nesnažia zvýšiť.