SP v severské kombinaci - skoky HS109, Seefeld Vítěz: Haavard Klemetsen (NOR) (kon.) | SP v běhu na lyžích - týmový sprint žen, Otepää Vítěz: Švédsko I (kon.)
SP v běhu na lyžích - týmový sprint mužů, Otepää Vítěz: Rusko I (kon.) | SP v severské kombinaci - běh 15 km, Seefeld Vítez: Eric Frenzel (GER) (kon.)
SP v běhu na lyžích - týmový sprint žen, Otepää

Vítěz: Švédsko I

Neděle 18.01.2015, 10:30Klasické lyžování

CÍL
    Nilssonová nakonec dovedla švédskou štafetu do cíle jako první, druhé jsou Norky a třetí Polky!

7,0
    Všechny tři štafety přijíždějí do cílové rovinky pohromadě!

6,7
    Östbergová se snažil v kopci nastoupit, Švédky i Polky se drží!

6,0
    Štafety Norska I, Švédska I a Polska se odpoutaly a mají velký náskok, za nimi jednou s velkou dírou dvě štafety Finska!

5,7
    Kowalczyková přidává soupaž a bojuje s Norkou Fallaovou, tempo se snaží udržet ještě Ingemarsdotterová!

CÍL
    Polsko s Kowalczykovou a Jaskowiecovou možná trošku překvapivě skončili na prvním místě, za nimi skončili Němky, konkrétně Kolbová a Herrmannová. Do finále postupují také oba americké týmy, Slovinky Čebašeková a Višnarová se šetřily, ale i z pátého místa proklouzly dále. Norsko II (Harsemová, Brunová-Lieová) je až sedmé! Dojelo se ztrátou 16,3 sekundy. Na takové výsledky nejsou v této zemi vůbec zvyklí.

6,0 KM
    Poslední předávka, poslední úsek! Oba americké týmy se nyní dostaly na čelo, následuje za nimi Rusko II. Čekalevová s Romanovovou jedou zatím také slušně. Například favorizované Slovinky Čebašeková a Višnarová jsou až sedmé se ztrátou 5,9 sekundy!