Kladno – Slavia 6:2 (kon.) | Vítkovice – Liberec 6:3 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
Pondělí 19.01.2015, 17:00 • ČEZ ARÉNA Ostrava • DHL Extraliga juniorů

53:51
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    O šestou branku Vítkovic se postaral JAKUB ILLÉŠ. Asistence: Patrik Zdráhal, Adam Hawlík.

52:21
    Branka vypadla ze svého postavení, rozhodčí vylučuje. Na dvě minuty si půjde odpočinout Jakub Mečíř za krosček.

52:07
    Vítkovická šance, u které byl Česlík a Blahuta, neskončila gólem.

48:54
    Liberec právě vstřelil branku!

Vítkovický zadák špatně rozehrál, liberečtí se dostali díky Divilovi do pásma, v něm byl ideálně rozjetý DANIEL SVOBODA a ten snižuje – 5:3.
    Asistence: Vojtěch Divila

46:57
    Velká šance Liberce!! Puk se záhadným způsobem dostal k volnému Samueli Solenskému, který i přesto, že Svoboda měl odkrytou levou část brány, puk do sítě nedostal!

45:40
    Adam Hawlík (VIT) – 2 minuty, nedovolené bránění.

44:53

Další rychlý gól domácích! Po přetlačované v brankovišti hostů se ve skrumáži nejlépe všímal puku DAVID SYSALA.
    Asistence: Marek Charvát.

44:02

Další brejková situace = další gól v liberecké svatyni! Z gólu se raduje JAKUB ILLÉŠ – 4:2.
    Asistence: Martin Blahuta, Patrik Demel.

38:38
    Po střele jednoho z libereckých zazvonila tyč!

38:37

38:21
    Solenský našel ideálně Huňu před bránou, ten však minul!

36:23
    Martin Blahuta (VIT) – 2 minuty, podražení.

35:48

Jozef Huňa našel zpoza rohu ideálně MATĚJE PALOČKU, který se nacházel sám před bránou a překonal Svobodu – 3:2.
    Asistence: Josef Huňa, Samuel Solenský,

34:12
    Série střel na libereckou bránu neskončila v bráně, ani Marek Charvát, ani Jakub Gelnar neprostřelili Aleše Stezku.

33:07
    Z brejku zkoušel vystřelit na brankáře Blahuta a další vítkovický hráč, ale ani z dorážky domácí nedokázali překonat Aleše Stezku.

31:23
    Kuťák vystřelil z modré čáry, Stezka puk vyrazil nebezpečně před sebe, avšak nikdo se k dorážce nedostal.

29:22
    Domácí si zahrají další přesilovku, na dvě minuty jde za držení Jakub Mečíř.

28:56

A přesilovka je využita! Vítkovičtí drželi puk v pásmu, nedaleko mezikruží se pohyboval Marek Charvát, ten našel ideálně FILIPA KUŤÁKA a ten se nemýlil – 3:1.
    Asistence: Marek Charvát, Samuel Ollender

27:11
    Dominik Kafka s Tomášem Gřešem utíkali směrem k bráně hostů, za záchrannou brzdu musel zatáhnout Jakub Husa – ten jde pykat na dvě minuty za hákování.

24:32
    Tomáš Jáchym zavezl puk do pásma, po krásné kombinaci se ke střele dostal Gelnar a ten napálil tyč Stezkovy svatyně.

23:30
    Marek Charvát při útočné snaze se dostat k bráně hostů byl faulován Josefem Suskou, který dostává dvě minuty za sekání.

21:06
    Matěj Paločko leží po souboji s vítkovickým útočníkem na ledě, nyní se však zvedá a jde na střídačku, rozhodčí bude trestat. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Vojtěch Adamík.

18:30
    Vítkovičtí si vypracovali další akci, Patrik Zdráhal však trefil betony Aleše Stezky.

12:39

Opět rychlá akce a opět gól. Vítkovičtí se s únikem nepárali a DAVID BALLNER si bekhendovou kličkou zajistil druhou vítkovickou branku v utkání.
    Asistence: Filip Kuťák, Samuel Ollender

10:22
    Po chybě jednoho z vítkovických zadáků dokázal MATĚJ PALOČKO utéci obraně – a prorazit také Reného Svobodu – 1:1.
    Bez asistence.

05:45
    Z rychlého protiútoku gól! Kafka s Jáchymem a PATRIKEM ZDRÁHALEM dokázali přečíslit libereckou obranu a poslední jmenovaný se nemýlil – 1:0.
    Asistence: Dominik Kafka, Tomáš Jáchym.

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 6. Zdráhal (Kafka, Jáchym), 13. Ballner (Kuťák, Ollender), 29. Kuťák (Charvát, Ollender), 45. Illéš (Blahuta, Demel), 45. Sysala (Charvát), 54. Illéš (Zdráhal, Hawlík) – 11. Paločko, 36. Paločko (Huňa, Solenský), 49. Svoboda (Divila)

HC Vítkovice Ridera: Svoboda R. (Zavadil) – Adamík, Hawlík, Demel "A", Puzič, Charvát M. "C", Ďurkáč – Ballner, Gřeš, Illéš, Česlík, Kafka, Blahuta, Kuťák "A", Ollender, Zdráhal, Beneš, Sysala, Jáchym, Gelnar. Trenér: Roman Ryšánek.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Pírs) – Šír "A", Arlt "A", Husa, Mečíř, Divila, Tržický – Babec, Suska, Huňa, Svoboda D., Jedlička "C", Solenský, Lakatoš, Žďárský, Paločko, Heřmánek. Trenér: Petr Haken

Rozhodčí: Jiří Jeřábek – Jiří Jureček, Marián Řezáč