Novokuzněck – Novosibirsk 2:5 (kon.) | Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:2 (0:2 po s.n.) | Čerepovec – Jokerit 2:1 (kon.)
Jaroslavl – Čeljabinsk 1:0 (kon.) | N.Novgorod – Petrohrad 0:1 (1:2 po s.n.) | Soči – Nižněkamsk 2:3 (1:2 po s.n.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – Toljatti 1:2 (kon.) | Viťaz – Chanty-Mansijsk 3:4 (po pr.)
Záhřeb – Atlant 2:3 (kon.) | HC Slovan – Minsk 4:6 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 20.01.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek úterního večera a někdy příště opět na shledanou. (19:10:26)

Tak dnešní zápas nakonec vyhrávají domácí. Celý zápas až do poslední minuty byl velmi vyrovnaný, oba celky si dokázali vytvořit mnoho šancí, jenomže dnes skvělý brankáři chytali famózně. Dvacet sekund před koncem utkání však rozhodl nejspíše nejaktivnější hráč dnešního zápasu Sergej Plotnikov a domácím zajistil tři body do tabulky.

Střely na branku : 35 – 27

60:00
    Sergej PLOTNIKOV - 1:0

59:40
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Dvacet sekund před koncem se dostávají domácí do vedení! Novotný našel úplně volného SERGEJE PLOTNIKOVA u levé tyče branky a ten prakticky z nulového úhlu střílí první branku utkání a zřejmě také poslední. Asistence: Jiří Novotný, Jegor Averin

58:28
    Popov vypálil bekhendem z mezikruží a jen o kousíček míjí horní tyčku.

58:00
    Právě začali poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:23
    Kontiola vystřelil z velkého úhlu, Garnett byl připraven u své pravé tyče a střelu vyráží do rohu kluziště.

57:08
    Averin dostal fantastickou přihrávku před branku od Plotnikova, ten však trefil Garnetta pouze do hrudi.

56:49
    Domácím byl tři minuty a jedenáct sekund před koncem základní hrací doby odpískán ofsajd.

56:23
    Kapustin nyní dostal zřejmě hokejkou do obličeje a chvíli pobyl na ledě, poté se ale zvedl a odjel na střídačku.

55:32
    Pašnin nyní pálil z velkého úhlu, branku však netrefil.

54:38
    Pare se dostal s kotoučem až před Kolesnika, ten jeho následnou střelu dokázal pravým betonem vyrazit.

53:57
    Vasilčenko nahodil kotouč před branku a Kolesnik měl co dělat aby tuto lehkou střelu chytil, neboť tuto střelu vůbec neviděl.

53:27
    Plotnikov hledal křižnou přihrávkou Averina, ten však na kotouč jen těsně nedosáhl.

53:12
    Kronwall vyhodil kotouč z kluziště, rozhodčí však dvě minuty neuděluje, zřejmě tam byla ještě nějaká teč.

52:34
    Oba týmy jsou v plném počtu.

51:50
    Vasilčenko vypálil od modré, jeho střela byla sražena do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Kolesnikem.