Slavia – Žilina 2:1 (kon.) | Vlašim – Kolín 4:0 (kon.) | Jablonec – Bohem. Pr. 7:0 (kon.)
Příbram – Sokolov 5:2 (kon.) | Třinec – Ostrava 2:2 (kon.) | Liberec – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Karviná – Opava 4:3 (kon.) | Olomouc – Brno 1:3 (kon.) | Sparta – Trenčín 2:1 (kon.)
Myjava – Slovácko 1:1 (kon.) | Podbrezová – Prešov 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – R. Sobota 4:1 (kon.)
Slavia – Písek 2:0 (kon.) | Wisla Krakov – Ružomberok 2:1 (kon.) | Třinec – Frýdek-Místek 0:0 (kon.)
Liberec – Znojmo 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 0:3 (kon.) | Podbrezová – Prešov 2:1 (kon.)
Dynamo Drážďany – Teplice 3:1 (kon.) | Sparta – Trnava 0:0 (kon.) | Michalovce – Košice 1:1 (kon.)
Plzeň – Legia 1:2 (kon.)
FC Graffin Vlašim
4:0 (2:0)
SK Sparta Kolín
Sobota 24.01.2015, 10:00 • UMT Vyšehrad • Přípravný zápas

A je tu konec dnešního přípravného utkání mezi Vlašimí a Kolínem. Utkání skončilo zaslouženou výhrou týmu trenéra Petržely 3:0. (11:47:05)

90

69
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Ondřej Průcha vyslal krásný centr, který do sítě dokázal dopravit TOMÁŠ MATĚJKA.

60
    Ve druhém poločase zatím sledujeme vyrovnanou hru. Ani jedna z akcí zatím nepřinesla změnu skóre.

48
    Barák při brejku poslal míč na PAVLA RADOŠE, který z hranice vápna krásnou střelou k tyči zvyšuje na 3:0.

46

Oba celky se rozhodly do druhého poločasu vstoupit bez změny v sestavě.

45

44
    Dvoubrankový náskok blanickým rytířům zajišťuje těsně před koncem poločasu LUKÁŠ VEBR.

30
    Vlašimský celek se dostává do vedení díky přesné trefě DANIELA VESELÉHO.

1

FC Graffin Vlašim: Budínský – Mišič, Štochl, Simerský, Starý – Vebr – Radoš, Gebert, Barák, Veselý – Matějka.

FK Kolín: Řehák – Procházka, Jelínek, Čavoš, Brunclík, Hurka, Hýbl, Jukl, Váha, Jurečka, Šourek..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.