Hr. Králové – Zlín 5:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Č. Budějovice 0:0 (4:5 po pen.)
FC Hradec Králové
5:0 (5:0)
FC Zlín
Sobota 24.01.2015, 10:30 • Brozany nad Ohří • Tipsport liga

To je ode mě z tohoto zápasu s kostatováním výhry Hradce Králové vše. Děkuji za pozornost a zvu Vás na druhé semifinále zimní Tipsport ligy, které začíná ve 13:00. Ode mě je to zatím vše, na počtenou! (12:14:05)

Výkon Hradce Králové už nebyl v druhém poločase takový a do hry se tak dostali i hráči Zlína. Ani zlepšený pohyb a výkon Zlínských nevedl ke korigaci skóre a když nedali branku ani Votroci z Hradce Králové, skončil zápas jasně lépe pro Hradec v poměru 5:0.

90
    Dvořák střílel jen o kousek nad břevno

89
    Dvořák zakončil hradeckou akci střelou těsně nad bránu Zlína.

88
    Zlínštří obránci vyhlavičkovali míč mimo ohrožení brány. Roh pro Hradec.

84
    Jenže ani tento nekončí gólovou radostí.

84
    Zlínští hráči mají k dispozici již několikátý rohový kop.

83
    Zlínu byl dmávám a následně i odpískán ofsajd.

80
    Přímý kop byl ale hodně nepřesný. Zlín tařka odevzdal míč soupeři.

80
    Deset minut před koncem zápasu má Zlín k dispozici přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.

78
    Akce Votroků na jeden dotek nedopadl podle představ. Míč byl ve finální fázi namířen vysoko nad bránu.

77
    Zlín se dostává k zahrání rohového kopu.

76
    Kraut dopravil míč při útočné akci jen za brankovou čáru. ude se rozehrávat od brány Koubka.

75
    Holík se dosal k hlavičce ve vápně. Naneštěstí pro Zlín byla hlavička nepřesná.

74
    Zlínský Kopečný se snažil o centr do vápna. Dostat míč do vzduchu se mu nepovedlo a tak se míče ujal Koubek.

73
    Žlutou kartu dostává Lukáš Holík (FC Fastav Zlín).

72
    Mareš zfauloval na půlící čáře Kopečného.

70
    Rohový kop nebyl rozehrán podle ředstav. Naopak se pokusili Hradečtí o rychlý protiútok.