Znojmo – Villach 5:3 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
5:3 (2:1, 1:0, 2:2)
EC Villach SV
Pátek 30.01.2015, 19:15 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

50:12
    Jass (ZNO) dostává dvě minuty za napadení.

49:39
    McBride (VIL) i Sova (ZNO) vyloučeni na 2 minuty za sekání a 2 minuty za hrubost. Pokračuje se v pěti na obou stranách.

46:20
    Bača (ZNO) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry. Hosté si zahrají přesilovku.

41:14
    Pretnar (VIL) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

31:59
    Další kontroverzní rozhodnutí. Pretnar (VIL) dostává dvě minuty za hákování.

29:33
    Nechvátal (ZNO) při pokusu o zákrok podrazil útočníka hostů a inkasuje menší trest za podražení. Trest odpyká Šedivý.

28:03
    Dvě minuty za podražení si odpyká Waugh (VIL).

25:27
    Současně vyloučeni Havlík (ZNO) za nedovolené bránění a Bacher (VIL) za krosček.

25:27
    Kontroverzní situace za brankou Villachu, kde se Adam Havlík střetl s gólmanem hostů, následovala drobná potyčka. Bude se vylučovat.

22:15
    Klimíček (ZNO) ke svému údivu odchází po souboji u mantinelu na dvě minuty za držení protihráče.

17:10
    Za podražení je vyloučen Jan Šeda (ZNO). První přesilovka hostů.

00:57
    Přichází ale přesilovka Znojma. Haydar (VIL) odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 3. Rehuš (Bořuta, Klimíček), 9. Štach (Šedivý, Havlík), 27. Tomas (Podešva), 42. Tomas (Klimíček, Rehuš), 57. Číp – 20. Petrik (Nageler, Waugh), 49. McBride (Hunter, Santorelli), 53. Hunter (McBride)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Us) – Štach, Sova, Nemčík, Grof, Bořuta, Klimíček, Bača, Jass – Šedivý, Fiala, Havlík – Tomas, Podešva, Rehuš – Beroun, Šeda, Číp – Špaček, Klhůfek, Novák.
    EC Villach SV: Höneckl (Herzog) – Altmann, Unterluggauer, Brunner, Pretnar, Bacher, Waugh, Siutz – Lammers, Krog, Haydar – Platzer, McBride, Santorelli – Nageler, Hunter, Petrik – Pewal, Alagic, Göhringer.

Rozhodčí: Dremelj, Kincses – Johnstone, Nagy