Vsetín – Havířov 5:1 (kon.) | Poruba 2011 – Přerov 6:2 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 5:3 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
6:2 (1:0, 4:2, 1:0)
HC ZUBR Přerov
Pátek 30.01.2015, 17:00 • ZS Poruba • Liga juniorů

Utkání končí výhrou domácího týmu RT TORAX a pokud zaváhal Hradec Králové, budou porubští borci do příštího utkání na čele tabulky.

Přerov již po osmé nezískává body, ale za svou hru se vůbec nemusí stydět.

Pro dnešní večer se s Vámi loučíme a přejeme hezký zbytek dne. (18:57:15)

60:00

59:48
    Otočka Pechy v bráně nekončí.

59:18
    Hraje se nahoru dolů, jeden výpad střídá druhý, ale nejvíc práce v závěru třetiny má domácí Mizera.

57:22
    Kurnikovi puk přistál na hokejce po Mládkovém postrčení, ale blafák mu Grigárek vystihl.

56:17
    Pokračuje se v hokejovém klání. Přerov se snaží již neinkasovat a hraje na rychlé brejky.

Těžce se zvedá z ledu a pravděpodobně se jedná o zranění levé ruky.

55:47
    Na ledě u trestných lavic zůstává ležet přerovský hráč a na ledovou plochu vchází lékař.

54:59

53:17
    Zubrům početní výhoda nějak nejde zahrát. Neudrží puk v útočné třetině, navíc se musí bránit porubské útočné dvojici Havránek – Fibrich

52:59
    Další přerovská přesilovka. Smrčka za hrubost poslán na trestnou lavici.

52:00
    Zubři předvedli pěknou akci. Šťastný pálil od modré na bránu, kde tečoval Kubal. Puk jen těsně minul levou tyč.

51:05
    Bojovnost se Zubrům nedá zapřít. Pořád se pokouší překonat Mizeru. Ten si jen připisuje jeden zásah za druhým.

49:48
    Podobně nepřesný byl i Šťastný, který mířil mimo tři tyče.

48:18
    Zavřel se ocitl sám před Mizerou, ale tvrdou střelu namířil přesně do středu brány, takže puk se odrazil od brankářské výstroje do pravého rohu.

47:40
    Šťastný vypíchl puk Holaňovi na poslední chvíli z hokejky.

47:15
    Přerovští brání střední pásmo a nepouští domácí do své třetiny.

45:44
    Mizera rozehrál před branku jen na hokejku Pecha, ale ten z nabídnutou šancí nenaložil dobře. O puk přichází u mantinelu.

45:28
    Grigárek právě vychytal porubského snajpra Schwarze.

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 18. Gola (Smrčka), 25. Fibrich (Havránek, Schwarz), 27. Mládek (Brnčál), 31. Havránek (Fibrich), 38. Smrčka (Holaň), 42. Mládek (Brnčál) – 30. Kenša (Blahunek), 36. Zavřel (Kubal, Helešic)

HC RT TORAX Poruba 2011: Mizera (Bayer) – Síkory Štěpán, Ščurek, Gálik, Ryška, Kropka, Baca – Gola R., Kurnik, Schwarz, Brnčál, Fibrich, Mládek, Smrčka, Holaň, Havránek
    HC ZUBR Přerov: Sekula (Grigárek) – Mašíček, Šťastný, Kundrátek, Smolka – Zavřel, Helešic, Kubal, Zdráhal, Novák, Pecha, Kenša, Kolařík, Blahunek

Rozhodčí: Trombík – Poruba, Štěpán