Sobota 31.01.2015, 10:00 • Stadium Australia, Sydney • Mistrovství Asie
    James TROISI - 1:2

105+2
    Austrálie právě vstřelila branku!
    JAMES TROISI střílí další gól Austrálie těsně před přestávkou a vrací ji zpět ztracené vede!! Juric ustál na pravé straně šestnáctky souboj s protihráčem, poté se skvěle uvolnil a před bránu poslal střílený přízemní centr, který Jin-Hyeon vyrazil pouze na kopačku Jamese Troise, a ten následně míč dorazil do prázdné brány.
    Son HEUNG-MIN - 1:1

90+1
    Jižní Korea právě vstřelila branku!
    SON HEUNG-MIN se prosazuje a za pět minut dvanáct vyrovnává na 1:1!! Heung-min si na levé straně šestnáctky naběhl na přihrávku a poté míč levačkou uklidil přesně k levé tyči. V táboru fanoušků Jižní Koreje propukla obrovská radost, jako kdyby celé Mistrovství Asie vyhráli.
    Massimo LUONGO - 0:1

45
    MASSIMO LUONGO posílá Austrálii do vedení a na stadionu v Sydney propukla obrovská radost!! Massimo Luongo si skvěle zpracoval přihrávku zády k bráně na střelu a poté přízemní střelou zamířil zpoza šestnáctky přesně k pravé tyči. Krásná střela a krásný gól.

Tomáš Reiner

Branky: 90+1. Heung-min – 45. Luongo, 105+2. Troisi

Karty:   6. Franjic (AUS), 42. Davidson (AUS), 59. Spiranovic (AUS), 66. Jedinak (AUS), 67. Kruse (AUS)

Jižní Korea: Jin-Hyeon – Du-ri, Tae-hwi, Young-gwon, Jin-su – Joo-ho (72. Kook-young), Hyun-soo – Tae-hee (63. Keun-ho), Sung-yueng, Heung-min – Jeong-hyeop (87. Ju-young).
    Náhradníci: Sung-ryong, Chang-soo, Ju-Young, Min-woo, Young-cheol, Keun-ho, Kyo-won, Kook-young, Myung-joo, Seung-gyu.

Austrálie: Ryan – Franjic (74. McKay), Sainsbury, Spiranovic, Davidson – Jedinak, Milligan – Luongo, Cahill (63. Juric), Leckie – Kruse (70. Troisi).
    Náhradníci: Juric, Oar, Langerak, Behich, Troisi, Burns, McKay, Galekovic, Antonis, Wilkinson, Bresciano.

Rozhodčí: Alireza Faghani. Asistenti: Reza Sokhandan, Mohammad Reza Abolfazli. Čtvrtý rozhodčí: Fahad Al-Mirdasi

Diváci: 76385