Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | Győr – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencváros – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FK Třinec
8:0 (4:0)
Lokomotiva Petrovice
Sobota 31.01.2015, 11:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

88
    Hosté ještě v závěru střídají. Hřiště opustil Valový a nahradil ho Hrachovec.

54
    Hosté opět střídají. Dnešní zápas skončil pro Chwastka, kterého nahradil Paduch.

49
    Tak i trenér Čopjak sahá ke změně. Hřiště opustil domácí odchovanec Martin Vlachovič a nahradil ho Fukala.

46
    Třinečtí udělali o poločase řadu změn. Na trávníku zůstala pouze trojice Hloch, Kubáň a Hupka. Domácí hrají druhou půli v tomto složení: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl.

Hostující trenér Miroslav Čopjak o poločase nestřídal.

27
    Trenér Čopjak není spokojen s hrou svého týmu a střídá už v prvním poločase. Kolondru nahradil Nowinski.

Ondřej Zoubek

Branky: 17. Malcharek, 22. Ceplák, 35. Dedič, 37. Dedič, 53. Hupka, 57. Joukl, 70. Sporysz, 71. Joukl

Karty:   59. Nowinski (PTR)

FK Třinec:
    I. poločas: Rohel – Matoušek, Hloch, Krejčí, Kubáň – Malíř, Ceplák, Hupka, Gajdošík – Malcharek, Dedič.
    II. poločas: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.

Lokomotiva Petrovice: Mrozek – Chwastek (54. Paduch), Gill, Bernatík, Bajzáth – Reichl, Škuta, Hoffmann, Valový (88. Hrachovec) – Vlachovič (49. Fukala), Kolondra (27. Nowinski). Trenér: Miroslav Čopjak.
    Náhradníci: Hájek – Fukala, Paduch, Hrachovec, Nowinski.

Rozhodčí: Dresler – Mojžíš, Priesol