Štěchovice – Žižkov 0:3 (kon.) | Chomutov – Varnsdorf 1:4 (kon.) | Třinec – Petrovice 8:0 (kon.)
Liberec – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Karviná – Žilina B 9:3 (kon.) | Zlín – Skalica 2:0 (kon.)
Ústí n. L. – Neugersdorf 1:1 (kon.) | Vlašim – Táborsko 4:2 (kon.) | Orlová – Frýdek-Místek 0:6 (kon.)
Senica – Opava 4:2 (kon.) | Podbrezová – MFK Zvolen 0:0 (kon.) | Hr. Králové – Znojmo 4:0 (kon.)
Ružomberok – Michalovce 5:1 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 0:2 (kon.) | Győr – Slovácko 1:0 (kon.)
Brno – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Norimberk – Plzeň 2:3 (kon.) | Trnava – Linz 1:2 (kon.)
Ural – Teplice 2:2 (kon.) | Ferencváros – Bohemians 1905 4:2 (kon.) | Brøndby – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FK Třinec
8:0 (4:0)
Lokomotiva Petrovice
Sobota 31.01.2015, 11:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Přípravný zápas

88
    Hosté ještě v závěru střídají. Hřiště opustil Valový a nahradil ho Hrachovec.

80
    Hloch našel Tomečka a ten postupoval ze strany sám na bránu, jenomže ve finální fázi zbytečně vymýšlel oblouček na zadní tyč a míč skončil v zámezí.

71
    Třinec právě vstřelil branku!
    Záhy přichází osmý gól Třince. Velner vybídl přesným centrem PETRA JOUKLA a ten si ve skluzu vychutnal svůj druhý gólový moment zápasu – 8:0.

70
    Jenže Tomeček znovu vybojoval balón, krásnou individuální akcí obešel tři protihráče a naservíroval míč před prázdnou bránu MARTINU SPORYSZOVI, který už měl snadnou úlohu – 7:0.

65
    Hupka vyslal nádherným pasem do úniku Tomečka, od něj se čekala přihrávka před branku, místo toho vystřelil a trefil přední tyč.

59
    Nowinski zezadu fauloval Velnera a po zásluze inkasoval žlutou kartu.

58
    V další situaci se Joukl ukázal v negativním světle a spálil tisíciprocentní šanci. Se Smetanou postupovali sami na bránu, ale Jouklovu ležérní přihrávku si našel brankář Mrozek.

57
    PETR JOUKL je za svou snahu odměněn gólem. Sporysz přihrál Smetanovi, který prošel po levém křídle a předložil míč před bránu volnému Jouklovi, pro kterého nebyl problém doklepnout balón do odkryté brány – 6:0.

54
    Hosté opět střídají. Dnešní zápas skončil pro Chwastka, kterého nahradil Paduch.

53
    Joukl rozehrál rohový kop a našel na malém vápně MICHAELA HUPKU, na jehož hlavičku do horní poloviny brány neměl Mrozek nárok – 5:0.

49
    Tak i trenér Čopjak sahá ke změně. Hřiště opustil domácí odchovanec Martin Vlachovič a nahradil ho Fukala.

46
    Třinečtí udělali o poločase řadu změn. Na trávníku zůstala pouze trojice Hloch, Kubáň a Hupka. Domácí hrají druhou půli v tomto složení: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl.

Hostující trenér Miroslav Čopjak o poločase nestřídal.

37
    Za další dvě minuty přidává RENÉ DEDIČ svou druhou branku, tentokrát to bylo zakončení hlavou pod břevno po milimetrově přesném centru Malíře – 4:0.

35
    Nehlídaný Gajdošík dostal na levé straně prostor k centru a poslal míč na RENÉHO DEDIČE, ten si v nelehké situaci poradil a skluzem se trefil přesně k tyči – 3:0.

30
    Z rychlého brejku mohl Třinec přidat třetí branku, Ceplák ve vápně uvolnil Dediče, který střílel pouze do boční sítě.

27
    Trenér Čopjak není spokojen s hrou svého týmu a střídá už v prvním poločase. Kolondru nahradil Nowinski.

22
    Matoušek poslal na pravé straně do úniku MIROSLAVA CEPLÁKA, který postupoval sám na bránu a dobře umístěnou střelou procedil míč mezi nohama brankáře Mrozka – 2:0.

17
    PAVEL MALCHAREK si zpracoval nákop od obránců a prodral se do vápna, kde ho skluzem přibrzdil Bernatík, jenže gólové střele na zadní tyč už nezabránil – 1:0.

4
    Třinec si vypracoval další obrovskou šanci, pohlednou kombinaci Kubáně s Gajdošíkem zakončil Ceplák, ale v pokutovém území se ukopl.

2
    Malířův centr nalezl na malém vápně Malcharka, jehož nebezpečnou hlavičku vyrazil Mrozek na roh. Rohový kop hlavou odvrátil Gill.

Ondřej Zoubek

Branky: 17. Malcharek, 22. Ceplák, 35. Dedič, 37. Dedič, 53. Hupka, 57. Joukl, 70. Sporysz, 71. Joukl

Karty:   59. Nowinski (PTR)

FK Třinec:
    I. poločas: Rohel – Matoušek, Hloch, Krejčí, Kubáň – Malíř, Ceplák, Hupka, Gajdošík – Malcharek, Dedič.
    II. poločas: Brych – Velner, Hloch, Kubáň, Sporysz – Tomeček, Hupka, Motyčka, Voves – Smetana, Joukl. Trenér: Marek Kalivoda.

Lokomotiva Petrovice: Mrozek – Chwastek (54. Paduch), Gill, Bernatík, Bajzáth – Reichl, Škuta, Hoffmann, Valový (88. Hrachovec) – Vlachovič (49. Fukala), Kolondra (27. Nowinski). Trenér: Miroslav Čopjak.
    Náhradníci: Hájek – Fukala, Paduch, Hrachovec, Nowinski.

Rozhodčí: Dresler – Mojžíš, Priesol