Třebíč – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 2:3 (1:2 po s.n.) | Kladno – Chomutov 4:6 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:1 (kon.) | Litoměřice – Havířov 3:2 (4:3 po s.n.) | Prostějov – Motor ČB 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Most 6:1 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Pondělí 02.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 1. liga (ČR)

Domácí tým uhájil své vítězství a poráží tak celek z Kadaně poměrem 3:1.

59:20
    Lukáš Novák a Karel Ton (KAD) dostávají dvě minuty za hrubost. Z domácí strany vyloučen Tomáš Sedlák na dvě minuty taky za hrubost.

59:20
    trefného pokus Svoboda vůbec neviděl. Nakonec ho puk trefil do masky a rozhodčí přerušuje hru.

59:00
    Svoboda zneškodnil obě střely Kadaně svýma betonama.

58:56
    Strhla se tu menší potyčka mezi Plášek a Havlem. Rozhodčí přerušuje hru a bude rozdávat tresty.
    Radek Havel dvě minuty hrubost. Karel Plášek dostal dvě minuty za sekání plus dvě minuty za hrubost. Následuje tedy přesilovka pro Kadaň.

58:32
    Mouček na střídačce, hosté to zkouší v šesti.

58:11
    Popelkovi sjel puk z čepele a draci tak přišli o útočné pásmo.

57:19
    Tonovu střelu chytá domácí strážce svatyně do lapačky. Puk ale rychle rozehrává na hole svých spoluhráčů.

57:11
    Trefný nahazoval puk ze středního pásma na Svobodu. Ten si kotouč ponechal ve své lapačce.

56:58
    Útočnou akci Kadaně zastavuje ofsajd.

56:26
    Jakub Novák vyslal střelu na domácího gólmana, ten proti této střele vytasil svůj pravý beton.

55:14
    Pláškovi nevyšla klička a hosté mohou zakládat útočnou akci.

54:30
    Ofsajd domácího celku.

54:18
    Brunec znovu vyslal střelu, ta tentokrát skončila v lapačce hostujícího gólmana.

54:12
    Tomáš Brunec tvrdě pálil, puk skončil na mantinelu za bránou Moučka.

53:58
    Mouček si připisuje zákrok betony po střele Bergera.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 20. Sedlák (Moskal), 25. Brunec (Vachutka), 31. Plášek (Vrdlovec, Popelka) – 24. Tejnor (Jíra, Novák L.)

DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Novotný, Bail, Sedlák, Gewiese, Drtil, Slavík, Prokop – Popelka, Plášek, Vrdlovec – Staněk, Moskal, Žálčík – Brunec, Berger, Vachutka – Rimmel
    Sportovní klub Kadaň: Mouček (Maštalířský) – Tejnor, Pavlas, Trefný, Szathmáry, Havel, Mazanec, Černý – Novák J., Novák L., Jíra – Ton, Berlev, Kohout – Táborský, Šťovíček, Vrána – Lehnert, Wágner

Rozhodčí: Šutara – Adamec, Poruba