Tottenham – Arsenal 2:1 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:2 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 0:1 (kon.)
Manchester City – Hull City 1:1 (kon.) | Queens Park – Southampton 0:1 (kon.) | Swansea – Sunderland 1:1 (kon.)
Everton – Liverpool 0:0 (kon.)
Aston Villa FC
1:2 (0:1)
Chelsea FC
Sobota 07.02.2015, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního dnes a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (18:02:34)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 7:7.
    Rohy: 7:7. Fauly: 8:7

Utkání sledovalo 35 969 diváků.

Utkání je u konce a Chelsea se raduje z výhry 2:1. Do druhé půle vstoupila Villa ve velkém stylu a už ve 48. minutě se dočkala vyrovnání po hlavičce Okoreho. Domácí živili naději na bodový zisk do 66. minuty, to se prudkou ranou trefil Ivanović. Pak už si Chelsea svůj náskok zkušeně hlídala a dokráčela k důležitému vítězství. Vzhledem k tomu, že Manchester City doma s Hullem pouze remizoval, má londýnský celek sedmibodový náskok v tabulce!

90+6

90+6
    Matić odkopl do bezpečí, už hrajeme přesčas.

90+6
    Guzan žene všechny své spoluhráče dopředu, aby mohl dlouhým nákopem rozehrát

90+5
    Ještě jedna žlutá karta pro Chelsea, dostal ji Bronislav Ivanović.

90+3
    Hutton u rohového praporku čistě obral Ramirese, domácí jdou vpřed.

90+3
    Hazard drží míč v pokutovém území a čeká, co udělá Okore, který ho hlídá.

90+2
    Bentekeho hlavička po centru z pravého křídla skončila vedle, Courtois určitě nebude s rozehrávkou pospíchat.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Tu možná bude potřebovat i Mikel, který se drží za záda.

90
    Azpilicuetu chytly křeče, je za postranní čárou, kde se mu dostává pomoci.

89
    Cole se snažil odcentrovat do vápna, jenže míč se stočil přesně do míst, kde hlídkoval Courtois.

88
    Sinclairův centr odkopl do zámezí Gary Cahill.

86
    Chelsea už pouze brání vlastní polovinu, nechce se vrhat do útoku a otevřít svou obranu.

84
    Guzan vyběhl hodné za své vápno, podařilo se mu ale ukončit rodící se brejk hostů a navíc i přesně rozehrál na své spoluhráče.