Nashville – NY Rangers 3:2 (kon.) | Tampa – Los Angeles 2:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 2:1 (kon.)
Buffalo – Dallas 3:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 5:1 (kon.) | Ottawa – Columbus 1:4 (kon.)
Montreal – New Jersey 6:2 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:0 (kon.) | Arizona – Detroit 1:3 (kon.)
Vancouver – Pittsburgh 5:0 (kon.) | San Jose – Carolina 4:5 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:4 (kon.)
Washington – Philadelphia 1:3 (kon.) | Florida – Nashville 2:3 (2:3 po s.n.) | Buffalo – NY Islanders 2:3 (kon.)
Tampa – Anaheim 5:3 (kon.) | NY Rangers – Dallas 2:3 (po pr.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
New York Islanders
Neděle 08.02.2015, 23:00 • First Niagara Center, Buffalo (kapacita 19070 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního týdne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (01:40:07)

Československá stopa v dnešním zápase:

Michal NEUVIRTH (BUF) – 28 úspěšných zákroků, 3 inkasované góly, úspěšnost zásahů 90,3%

Ľubomír VIŠŇOVSKÝ (NYI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:09
    Jaroslav HALÁK (NYI) – 8 úspěšných zákroků, 2 inkasované góly, úspěšnost zásahů 80,0%

Největší čas na ledě: Zadorov 21:30 – Hamonic 23:26

Branky a nahrávky: 33. Foligno (Zadorov, Flynn), 35. Stafford (Foligno) – 17. McDonald (Cizikas), 31. Lee (Hamonic, Tavares), 32. Grabovskij (Hamonic, Nielsen). Diváci: 18900. Rozhodčí: Sutherland, Hebert – Cherrey, Kovachik.

Islanders potvrdili v dnešním zápase roli jasného favorita, vítězství newyorského celku se ale nerodilo úplně zlehka, ačkoliv si Buffalo v dnešním zápase připsalo pouhých 10 střeleckých pokusů na branku Jaroslava Haláka.

Skóre zápasu otevřel v 17. minutě svou první trefou v letošní sezóně Colin McDonald, který využil parádní práce Cizikase, jednoho z nejlepších hráčů utkání. Krátce po polovině základní hrací doby pak přesilovou hru využil Anders Lee.

Právě po polovině základní hrací doby se roztrhl s góly pytel, minutu po trefě Leeho zvyšoval již na 3:0 Michajl Grabovskij. Buffalu se ale nakonec podařilo zdramatizovat utkání, když se nejdříve důrazem prosadil Marcus Foligno.

Na rozdíl jedné branky pak ve 35. minutě snížil Drew Stafford. Ostrovanům se už ale v následných minutách druhé třetiny a především ve třetí periodě podařilo těsné vítězství uhájit. Islanders tak zapisují další dva body do tabulky Východní konference.

60:00

59:42
    Domácí hráči se ale opět nemohou usadit v útočném pásmu, Tavares osvobozuje svůj tým vyhozením do středního pásma.

59:09
    Neuvirth míří na střídačku, Buffalo to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:43
    Harry Zolnierczyk se dostal do úniku, jeho bekhendová střela ale za Neuvirthova záda neprošla.

58:17
    Nyní se už Buffalo dokázalo udržet v útočném pásmu, nahození Myerse ale nebylo přesné.

57:47
    Sabres se ale vůbec nedokáží udržet s pukem v útočném pásmu. Nelze se tak ani divit, že mají na svém kontě pouhých 10 střel!

57:20
    Ristolainen nyní drží puk za vlastní brankou, mnoho času už domácím na vyrovnání nezbývá.

56:53
    Buffalo by ale potřebovalo být v těchto vteřinách na puku, Brian Strait ale opět posílá kotouč k Neuvirthově brance.

56:26
    Gorges výborně načasovaným lehnutím zablokoval přihrávku Martina na volného McDonalda před brankou.

56:05
    Myers dobře zachytil vyhození hostů na modré čáře, jeho následná bekhendová střela ale nebyla dobrá.

55:48
    Neuvirth vyráží další střelu Franse Nielsena do ochranné sítě, následuje reklamní přestávka.

55:26
    Brock Nelson se dostal k zajímavé střele z pravé strany, Neuvirth ale zasahovat nemusel, rána mířila mimo tři tyče.