Sportovní klub Kadaň
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Neděle 08.02.2015, 17:30 • Zimní stadion Kadaň • Play-off Chance ligy

Ve vypjatém utkání vítězí Ústí nad Labem fotbalovým výsledkem 1:0. Vítěznou branku vstřelil ve 30. minutě Kloz. V závěru vzplanuly emoce a rozhodčí rozdávali tresty jako na běžícím pásu. Ústí nad Labem se tak ujímá vedení v sérii 1:0. To je ode mě vše, děkuji za pozornost a zítra napočtenou!

Pavlas dostává osobní trest za nesportovní chování.

60:00

59:55
    Tůma neprostřelil Moučka z těsné vzdálenosti.

59:28
    Havel zastavil unikajícího útočníka a dostává 2 minuty za nedovolené bránění, následně si vykoledoval osobní trest do konce utkání.

59:22
    Domácí power-play!

58:56
    Kohout se mezi třemi hráči probíjel do útočného pásma, neúspěšně.

58:00
    Hosté pouze brání, kadaňští hokejisté se snaží najít skulinu v obraně. Zatím bezúspěšně.

57:34
    Ton zavezl puk do útočného pásma, kde o něj velmi rychle přišel.

57:15
    Zakázané uvolnění Slovanu.

57:00

56:38
    Domácí beci nedokáží prostřelit vysunutou obranu hostí.

55:54

55:26
    Mazanec na modré čáře nedostal puk přes Roubíka, hostující forward posunuje puk do středního pásma.

55:11
    Ofsajd hostí.

55:00
    Po střetu s Mertou zůstává na ledě dlouho ležet Tejnor. Ústecký hráč je vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

54:50
    Vágner nezpracoval puk na modré čáře a puk je ve středním pásmu.

54:16
    Trefný dostal v souboji hokejkou do obličeje, rozhodčí přerušuje hru.

53:54
    Lukáš Novák je vyloučen na dvě minuty za napadení.

52:50
    Hosté v plném počtu. Přesilové hry dnes Kadaňským skutečně nejdou.

52:49
    Poulíček se dostal k puku a ujížděl sám na branku, Mouček si včas vyjel a zalehl puk.

51:48
    Slovan znovu vyhazuje.

51:23
    Trefný nezachytil prudkou přihrávku a domácí se vyhánějí ze třetiny.

50:50
    Tůma hasil nebezpečnou příležitost a dostává dvě minuty za hákování.

50:39
    Charousek ujížděl na Petráska, ten si včas vyjel a přikryl puk.

50:20
    Puk opustil hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

49:44
    Vrána vybojoval puk v rohu kluziště a přihrál před branku Jírovi, ten ale Petráska nepřekonal.

48:50
    Po souhře bratří Nováku se k puku dral Jíra, obrana hostí mu však kotouč odebrala.

48:17
    Petrásek raději přikryl puk před dotírajícím Charouskem.

47:17
    Táborskému se pod nohy vrhnul Vágner a vypíchl mu kotouč.

46:26
    Hanzl vyjel z trestné lavice přímo do brejku, Mouček jeho pokus vyrazil nad branku.

46:23
    Hosté v plném počtu. Domácí se v této přesilové hře nedostali k ohrožení branky.

45:35
    Hosté zdržují hru v obraném pásmu Kadaně.

44:59
    Gengel vyhazuje puk a ujíždí na střídačku.

44:23
    Hanzl vyhodil puk až do železné konstrukce stadionu a odsedí si dvě minuty za zdržování hry.

44:03
    Ton prostrkával puk na Jíru. Vše nakonec vyřešil Petrásek, který přikryl puk lapačkou.

43:26
    Jakub Novák se uvolnil podél pravého mantinelu, jeho prudkou střelu ukryl Petrásek do náručí.

42:51
    Mazanec vyhodil puk do středního pásma a domácí tým střídá.

42:30

41:30
    Ton vypíchl přihrávku na Hanzla a vyhazuje puk do obranného pásma hostí.

40:58
    Po nepřesné přihrávce na modré se Ústí vyhání do středního pásma.

40:30
    Jíra se v souboji za brankou Slovanu provinil proti pravidlům a dostává 2 minuty za podražení.

40:01

Domácí hokejisté jsou za velkého aplausu svých kotelníků vítáni na ledové ploše.

Ve druhé třetině jsme se dočkali branky, k nelibosti domácích fanoušků padla za záda Moučka těsně před vypršením přesilové hry. Hosté mohli přidat další branku, Mouček však drží kadaňské mužstvo ve hře. Co nabídne třetí třetina zjistíme přibližně v 19:18.

40:00

39:39
    Brož střílel od modré. Mouček však na jeho střelu viděl a ukryl ji do náručí.

38:48
    Roubík se tlačil do zakončení, těsně před brankou mu puk skočil a on přestřelil branku.

38:14
    Icing Slovanu.

38:00
    Havel míří do kabiny a je nejisté, jestli v zápase ještě nastoupí.

37:54
    Roubík se snažil vydolovat puk zpoza Moučka. To se mu nakonec podařilo, ale branku přestřelil.

37:43
    Po střetu s jedním z hostujících hráčů zůstává na ledě ležet Havel. Po chvíli se zvedá a po svých odjíždí na střídačku.

37:08
    Táborský zachytil rozehrávku hostí a zakládá akci.

36:34
    Hanzl s Klozem operují u mantinelu, ale nepodařilo se jim prostrčit puk před branku.

35:40
    Jíra zachytil rozehrávku Slovanu a pádil kupředu. Obránci hostí jej však zastavili.

35:31
    Icing Kadaně.

35:20
    Roubíkova střela skončila pouze na pravém betonu Moučka.

34:58
    Trefný drží puk za brankou. Oba celky střídají.

34:21
    Vrána zachytil rozehrávku hostí, tváří v tvář Petráskovi však přestřelil!

33:55
    Slovan dělá Kadani problémy v jejím pásmu.

33:30

33:09
    Ton našel nahrávkou Pavlase, jenže jeho pokus byl ztečován mimo.

30:11
    Tejnorův pokus končí zblokován mimo hřiště.

30:06
    Kůsovu střelu od mantinelu vyráží hokejkou Petrásek do ochranné sítě. Vhazuje se po jeho pravici.

29:47
    Zakázané uvolnění Kadaně.

29:34
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Těsně před vypršením trestu Petra Jíry využívají hosté početní výhodu. JAN KLOZ stál mezi kruhy a svou střelou na zadní tyčku překonal Moučka. Asistence: Martin Hanzl.

28:54
    Brankář Mouček opět kryje další pokus ústeckého celku.

28:26
    Tůma byl chvíli sám v mezikruží a také dostal přesnou nahrávku, jenže svou střelou z první trefil pouze Moučka.

27:40
    Domácí kapitán Petr Jíra je vyloučen na dvě minuty za hákování. Slovan dostává možnost zahrát si početní výhodu.

27:15
    Puk skončil mezi diváky. Vhazuje se za útočnou modrou Kadaně.

26:52

26:15

26:05
    Kůsova střela z hranice levého kruhu trefila pouze levý beton brankáře Petráska.

25:46
    Domácí opět kombinují v pásmu Slovanu.

25:16
    Tůma se dostal do zakončení přes dvojici kadaňských beků, ale svou střelou našel pouze připravené betony brankáře Moučka.

24:57
    Mazancovu střelu od modré Petrásek viděl a puk kryje.

24:52
    Martin Baránek (UNL) je potrestán dvěma minutami za podražení.

24:19
    Slovan je kompletní.

23:53
    Trefného střela letěla nad branku Petráska.

23:25
    Ústí se osvobozuje vyhozením až k Moučkovi.

23:05

22:39
    Jíra našel nahrávkou Táborského, jenže tento forvard puk ideálně nezpracoval.

22:19
    Hosté jsou posláni do tří. Dvě minuty dostává Ondřej Holomek.

21:59
    Hlavní sudí opět vylučuje. Na trestnou lavici posílá Martina Hanzla (UNL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

21:56
    Následně se Slovanu nepodařila rozehrávka a je pískáno zakázané uvolnění.

21:45
    Kadaňští se osvobozují.

21:21
    Václav Mouček viděl střelu od hrazení. Při svém zákroku posunul domácí brankář klec z její pozice.

21:05
    Tento stav dlouho netrval. Za katr je odeslán Jakub Novák (KAD), jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

20:41
    Oba týmy jsou opět v pěti mužích.

20:26
    Tejnor odehrál puk před Rodem, přesto hosté na chvilku ještě zlobili.

20:11
    Úvodní buly vyhráli Kadanští, kteří se vzápětí dostali do ofsajdu.

20:01

Bule se opozdí o pár chvilek, branka, kterou bude hájit ve druhé části Václav Mouček stále není ve své obvyklé pozici.

Oba celky již krouží po ledové ploše zimního stadionu v Kadani.

Po první třetině svítí na ukazateli skóre dvě nuly. Oba celky hrají pohledný hokej, ale oba brankáři se překonávají. Zato vyloučení je dnes požehnaně, oba hlavní rozhodčí nastavili přísný metr. Druhá perioda začne přibližně v 18:22.

20:00

19:15
    Hra ve čtyřech zatím sedí lépe kadaňskému mužstvu. Střela Lukáše Nováka jen těsně minula branku hostí.

18:41
    Přesilová hra domácích netrvala ani patnáct vteřin. Za hru vysokou holí si odsedí dvě minuty Trefný.

18:30
    Ton se probíjel přes obrannou dvojici hostí a vykoledoval si faul. Menší trest za podražení si odsedí Vágner.

17:38
    Mazanec zatahuje puk za branku a oba týmy střídají.

16:59
    Václav Mouček nyní drží kadaňské družstvo svými velmi dobrými zákroky.

16:48
    Po Trefného chybě se na Moučka řítila dvojice Merta – Kloz, ale domácí brankář se natáhl a střelu zneškodnil vyrážečkou.

15:59
    Kadaňským se v této přesilové hře nedaří dostat přes modrou čáru. Hosté zatím skvěle brání.

15:29
    Čárový sudí se nyní upískl, vhazuje se ve středním pásmu.

15:23
    Ofsajd Kadaně.

15:15
    Hosté vyhráli vhazování a Rod vyhazuje přes všechny čáry.

15:05
    Kůs našel na levém kruhu volného Kohouta, jenž ale pouze vyprášil betony připraveného Petráska.

14:41
    Hanzl vyloučen na dvě minuty za sekání.

14:28
    Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

14:04
    Szathmáry se dostal do dobré střelecké pozice, ale ani on nevyzrál na hostujícího brankáře, který ukryl puk mezi betony.

13:18
    Pavlas se dostal k odraženému puku a z nebezpečné pozice zkoušel zakončil podél Petráska, který vyjel daleko z branky. Jeho střela však minula branku!

12:46
    Útočná trojce domácích dokázala vybojovat puk, ale Jíra střílel mimo branku.

12:01
    Smetanovu střelu ukryl Mouček ve svém náručí.

11:11
    Po zmatcích před brankou se puk odrazil na modrou čáru, kde stál volný Brož. Jeho střelu Mouček ukryl do lapačky.

09:44
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden z týmů si zatím nevytvořil tlak na branku.

08:28

08:16
    Kůs zachytil rozehrávku Slovanu a vyhazuje puk přes všechny čáry.

07:48
    Střela Tůmy končí v ochranné síti. Vhazuje se před Moučkem.

07:17
    Ton se neohroženě vrhl do střely a dostal puk do středního pásma.

06:28
    Rozhodčí dnes nastavili přísný metr. Mazanec (KAD) vyloučen za podražení.

06:04

05:42
    Hosté dlouho kombinovali na modré čáře, ale ani jeden z obránců se neměl ke střele. Až Pohl se odhodlal, ale mířil nad branku.

04:34

04:23
    Havel (KAD) a Baránek(UNL) obdrželi menší trest za sekání. Hra pokračuje 4 na 4.

04:04
    Vyloučení na straně domácích. Kohout vyloučen za nedovolené bránění.

03:34
    Gengel zachytil rozehrávku domácích a vyhazuje puk z obranného pásma.

02:34
    První vyloučení dnešního zápasu. Vágner (UNL) vyloučen na dvě minuty za hákování.

02:34
    Kohout se objevil sám před brankou, z otočky ale Petráska nepřekonal.

01:48
    Icing Ústí.

01:29
    Vránova střela z mezikruží mířila pouze doprostřed branky, kde stál připravený Petrásek.

00:41
    Po Trefného střele nebezpečně dotíral Jíra, Petrásek měl beton na svém místě.

00:35
    Nepovedená rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním.

00:01

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Pravda) – Tejnor, Pavlas, Trefný, Szathmáry, Havel, Mazanec, Černý – Novák J, Novák L, Jíra – Ton, Kůs, Kohout – Táborský, Charousek, Vrána – Hlava, Berlev, Šťovíček – Wágner

Rozhodčí: Svoboda, Grech – Beneš, Štofa.

Pokud máte nějaké zajímavé postřehy nebo názory, můžete je sdílet na sociální síti twitter. Stačí do vašeho tweetu zadat #KDNvUNL. Nejzajímavější příspěvky se objeví v našem onlajn přenosu.

SK Kadaň

Karel Ton – 51 odehraných zápasů, 29 bodů (11+18)
    Jaroslav Kůs – 33 odehraných zápasů, 22 bodů (8+14)
    Aleš Pavlas – 42 odehraných zápasů, 21 bodů (2+19)

Jaroslav Roubík – 52 odehraných zápasů, 71 bodů (38+33)
    Tomáš Rod – 51 odehraných zápasů, 55 bodů (12+43)
    David Tůma – 50 odehraných zápasů, 39 bodů (26+13)

SK Kadaň

Svěřenci trenéra Becka bojovali do posledního kola o případný postup do čtvrtfinále. Předkolo měli Kadaňští zajištěné již několik kol dopředu. Díky výhře Havířova ve středečním zápase, tak musejí černožlutí vyzvat v souboji o čtvrtfinále rivala z krajské metropole.

52. kolo: Kadaň – Kladno 3:2
    51. kolo: Šumperk – Kadaň 3:1
    50. kolo: Kadaň – Havlíčkův Brod 1:2sn

Ústečtí postoupili do vyřazovací části z desáté pozice. Svou účast mezi vyvolenými si svěřenci trenéra Macha zajistili velmi podařeným závěrem základní části. Již dvě kola před koncem dlouhodobé části měl Slovan jistotu play-off.

52. kolo: Ústí – Třebíč 2:4
    51. kolo: Jihlava – Ústí 2:3sn
    50. kolo: Ústí – Litoměřice 4:3

Dobrý sobotní podvečer fanynky a fanoušci prvoligového hokeje. Dnes je k vidění první zápas předkola play-off mezi domácí Kadaní a severočeským rivalem z Ústí nad Labem. Zápas začíná na Zimním stadionu v Kadani v tradičních 17:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.