Pondělí 09.02.2015, 21:00 • Estádio do Bessa • Portugalská Primeira Liga

Rohové kopy: 8 – 11
    Fauly: 12 – 10
    Ofsajdy: 0 – 2
    Držení míče: 35% – 65%

Rozhodčí do průběhu zápasu výrazně pomluvil již v osmé minutě, kdy pískl velice, velice přísnou penaltu proti Boavistě a Hassan poslal Rio Ave do vedení. Fotbalová štěstěna se v závěru zápasu usmála také na domácí, kteří po ruce soupeře taktéž z penalty srovnali na konečných 1:1. Ani v deseti přitom nebyli po přestávce horším týmem. Bod ze zápasu je proto pro ně více než zasloužený.

90+5

90+5
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Del Valle, přichází Luís Gustavo.

90+4
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Prince Gouano (Rio Ave FC), který psychicky neunesl klíčové rozhodnutí sudího ze závěru zápasu a následné vyrovnání Boavisty.
    TENGARRINHA - 1:1

90+3
    Boavista právě vstřelila branku!
    Fotbalové spravedlnosti bylo nakonec učiněno zadost. Výhodu pokutového kopu dostali v závěru zápasu i domácí a BERNARDO TENGARRINHA nabídnuté šance využil!

90+2
    Ukra zahrál při snaze o doběhnutí míče ve vlastní šestnáctce rukou a pro Boavistu se naskýtá jedinečná šance získat z tohoto zápasu bod!

90+2
    Žlutou kartu dostává Ukra (Rio Ave FC).

90+1
    Rozhodčí Ferreira nastavuje čtyři minuty.

90
    Rozbíhá se poslední minuta utkání. Rio Ave stále vede gólem z penalty z desáté minuty 1:0.