SK Karviná – Břeclav 2:0 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 0:5 (kon.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 7:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Mor. Budějovice – Nymburk 7:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:2 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:3 (kon.) | Pelhřimov – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:2 (kon.)
Děčín – Bílina 7:3 (kon.) | Řisuty – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 7:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 14.02.2015, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ

58:07
    Na ledě se vytvořila šarvátka mezi kolínským největším hráčem Michalem Petirou (KOL) a hostujícím Ondřejem Hamerským (VRC). Oba vyloučeni za hrubost!

51:50
    Pozor hosté míří do 3! Nabízí se velká šance pro kolínský celek. Vyloučen Patrik Lenoch (VRC) na 2 minuty za faul kolenem.

51:31
    Vyloučen Patrik Urban (VRC) na 2 minuty za podražení.

34:11
    V tentýž čase byl vyloučen Tomáš Bláha (VRC) na 2 minuty za držení protihráče. Domácí dostali nabídku přesilovky, jak si s ní naloží tentokrát?

31:07
    Sudí přerušil hru a vylučuje! Na trestnou posílá Dominika Zumra na 2 minuty podražení. Povede se tentokrát přesilovka hostům? A sníží stav?

26:51
    Pozor! Sudí posílá Kozly do 3! Vyloučen Tomáš Pácal (KOL) na 2 minuty za podražení. Jak si s touto šancí hosté naloží?

25:37
    Vrchlabští mají šanci inkasovat a snížit skóre! Zahrají si totiž přesilovou hru, kterou jim Kozlové nabídli. Vyloučen Jiří Kadlec (KOL) na 2 minuty za hákování.

22:51
    Vyloučen Patrik Urban (VRC) na 2 minuty za držení protihráče.

19:05
    Hosté jsou na poslední chvíli první třetiny potrestáni! Vyloučen Martin Filip (VRC) na 2 minuty za vyhození kotouče z vlastní třetiny. Dají Kozlové ještě branku tzv. do kabiny?

16:32
    Síly se na ledě vyrovnávají! Vyloučen Ondřej Hamerský (VRC) na 2 minuty za držení protihráče. Hra bude pokračovat 4 na 4.

15:23
    V tuto chvíli nabídli přesilovou hru domácí celku z Vrchlabí. Vyloučen Karel Nedbal (KOL) na 2 minuty za podražení. Změní se konečně stav utkání na časomíře?

05:32
    První vyloučení dnešního zápasu si vybrali hosté a nabídli první přesilovou hru domácím. Za hákování potrestán Daniel Vlach (VRC) na 2 minuty. Zaskórují domácí?

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 23. Kadlec (Jankovský), 24. Morkes (Jankovský), 46. Jankovský (Morkes, Kulhánek), 52. Kadlec (Barták, Hanzl), 59. Zumr – 43. Urban (Fořt), 59. Lenoch (Matějka)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Muláček, Kulhánek, Petira, Hanzl, Skokan, Barták, Nedbal – Malý, Morkes "C", Kadlec "A"- Jankovský, Zumr, Šifta – Hlavatý, Kozák, Jelínek
    HC Stadion Vrchlabí: Neužil (Sobotka) – Hamerský, Lenoch, Kadavý, Jebavý, Klement, Hlaváč, Jakubec "C", Filip "A", Vlach, Jirků, Bláha "A", Krsek, Matějka, Urban, Fořt, Kerekanič, Srnský

Rozhodčí: Bejček – Laczko, Urubčík