SK Karviná – Břeclav 2:0 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 0:5 (kon.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 7:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Mor. Budějovice – Nymburk 7:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:2 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:3 (kon.) | Pelhřimov – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:2 (kon.)
Děčín – Bílina 7:3 (kon.) | Řisuty – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 7:2 (kon.)
HC Tábor
7:2 (5:0, 0:1, 2:1)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 14.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu ve kterém se střetnou týmy domácí HC Tábor a hostující HC Klášterec nad Ohří. Sledujte náš online přenos a buďte s námi ve hře.

Omlouváme se, ale máme problémy s připojením internetu. Budeme zatím poskytovat změny stavu

00:01

02:29
    Tábor právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení! Střelou se prosazuje ADAM PŘIBYL. Asistence: Martin Havran

07:54
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Matušík nahrál volnému LADISLAVU HLAVEŠOVI a ten se trefil přesně k tyči. Asistence: Jakub Matušík, Jakub Krätzer

10:55
    Vracíme se v průběhu první třetiny, ve které byli jasně lepší domácí a zaslouženě vedou 2:0.

11:53
    Domácí Přibyl s Kolomým jeli dva na jednoho, ale prvně jmenovaný nenahrál přesně.

12:18
    Vyloučen hráč domácího týmu Kolomý na dvě minuty za hru vysokou holí.

13:04
    Domácí vyhazují až za branku Kaššáka. Hosté musí začít od vlastní branky.

13:51
    Domácí jdou do tří! Domácí Mrkvička odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

14:18
    Domácí hrají ve čtyřech. Kotouč je za brankou hostů, kteří se vyhodili sami z útočné třetiny.

15:07
    Hosté se dostali do postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:45
    Domácí dávají branku v oslabení! Havran vystřelil od modré čáry a MARTIN MAŘÍK se dostal k odraženému kotouči a zavěsil pod břevno. Asistence: Martin Havran

16:15
    Domácí jdou do vedení 4:0! DAVID KELLNER krásně objel celé hriště a samostatnou akci zakončil pod víko Kaššáka. Bez asistence

17:42
    Vyloučen hráč hostů Rulík na dvě minuty za podražení.

19:30
    Domácí vedou 5:0! Od modré čáry se prosazuje JAN KANOV. Asistence: Martin Mařík, Jakub Matušík

20:00

Máme za sebou první třetinu, ve které byli jasně lepší domácí hokejisté a zaslouženě vedou 5:0. Hosté zatím neukázali nic a vypadá to dnes, že odjedou s velkým debaklem. Další třetina začne přibližně v 18:49.

20:01

20:39
    Domácí začali třetinu aktivně a snaží se navýšit svůj náskok.

20:58
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu. Vhazovat se bude po pravici Kaššáka.

21:44
    Matušík byl sám před brankou, ale ani na dvakrát Kaššáka nepřekonal.

22:19
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

22:59
    Kellner zavezl kotouč před branku, ale ani jeden z domácích nedorazil kotouč do prázdné branky.

23:37
    Mařík krásně objel obránce, ale jeho střela trefila pouze tyč hostující branky.

24:32
    Vyloučen hráč hostů Molnár na dvě minuty za hákování.

25:15
    Domácí byli v postavení mimo hru a rozhodčí ho navíc posoudil jako úmyslný, takže vhazovat se bude po levici Klestila.

25:44
    Domácí Kellner dostává dvě minuty za nesportovní chování.

25:45
    Hraje se čtyři na čtyři.

26:15
    Matušík našel volného Kanova, ale jeho střela skončila v náručí Kaššáka.

26:32
    Hosté hrají v plném počtu.

27:38
    Kellner jel sám na branku hned jak vyskočil z trestné lavici, ale blafák se mu nepovedl a Kaššák ho vychytal.

28:14
    Hostující Rulík zkusil vystřelit od modré čáry, ale jeho střela skončila v lapačce Klestila.

29:19
    Klestil radši přikryl kotouč před dojíždějícím protihráčem.

29:24
    Kotouč mimo hrací plochu. Vhazovat se bude po pravici Klestila.

30:18
    Matušík našel nádhernou nahrávkou Maříka, ale toho vychytal Kaššák. Kotouč se odrazil k volnému Krätzerovi, ale toho skvěle vychytal dnes výborný Kaššák, který drží hosty před debaklem.

31:41
    Vyloučen hráč hostů Rubeš na dvě minuty za hákování.

32:24
    Střela Heršálka od modré čáry končí v náručí Kaššáka.

32:24
    Strhla se šarvátka před brankou a rozhodčí budou vylučovat. Vyloučen hostující Rulík na dvě minuty za hrubost. Domácí mají k dispozici přesilovku pět na tři.

33:29
    Přibyl se dostal do dvou zajímavých pozicí pro vstřelení branky, ale hostující brankář Kaššák ve druhé třetině čaruje.

33:41
    Hosté hrají ve čtyřech. Domácím se přesilová hra pět na tři nepovedla.

34:24

34:54
    Matušík jel s Kolomým dva na jednoho, ale Matušíkovi se nepovedla nahrávka.

36:07
    Domácí nadále určují tempo hry a jsou lepším týmem.

36:20
    Vyloučen hráč hostů Běhal na dvě minuty za podražení.

36:43
    Střela Kanova od modré čáry byla zblokovaná do ochranné sítě.

37:08
    A znovu střílel Kanov od modré čáry, ale tentokrát byl Kaššák pozorný a jeho střelu chytil do lapačky.

38:20

39:30
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na 1:5! Do prázdné branky dorazil odražený kotouč DANIEL LEHNERT. Asistence: Alexander Molnár

40:00

Další třetina začne přibližně v 19:39.

40:01

42:24
    Maříkovu střelu z prostoru mezi kruhy Kaššák chytil do lapačky.

43:45
    Třetí třetina se zatím odehrává ve stejném duchu jako předchozí dvě třetiny.

44:50
    Molnár skvěle našel volného Rubeše, ale ten přestřelil branku.

45:39

46:25
    Vyloučen domácí Černý na dvě minuty za podražení.

47:30
    Hosté se zatím nemohou dostat do útočné třetiny.

47:58
    Klestil teď skvěle vychytal dva útočníky, kteří byli sami před brankou!

48:25
    Domácí hrají v plném počtu.

49:57
    Blažkova střela byla sražená do ochranné sítě.

50:12
    Zayml od levého mantinelu zkusil vystřelit, ale jeho střela šla pouze do břevna.

50:49
    Vyloučen domácí Havran na dvě minuty za nedovolené bránění.

50:56
    Vyloučen hráč hostujícího týmu Hroch na dvě minuty za sekání.

50:57

51:47
    Hosté snižují na 2:5! JAN LEHNERT překvapil Klestila střelou mezi betony a snižuje na 2:5. Bez asistence

52:49
    Havran je na ledě a domácí hrají v plném počtu.

52:56

53:14
    Vyloučen domácí Heršálek na dvě minuty za nedovolené bránění.

53:47
    Vyloučen hráč hostů Michálek na dvě minuty za držení.

53:48

54:49
    Matušík nabil na modrou čáru Havranovi. Jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

55:14
    Domácí jdou do vedení 6:2! Kaššák poprvé v zápase zaváhal a daroval domácím branku. Kotouč nepřikryl a snažil se ho rozehrát, ale jeho rozehrávka skončila na holi MARTINA MAŘÍKA a ten už prázdnou branku trefil. Asistence: Jakub Matušík

55:53
    Vzájemné vyloučení. Domácí Hájek dvě minuty za hrubost. Hostující Osmík na dvě minuty za hrubost.

56:21
    Přihrávka rukou v podání hostujících hráčů.

56:52
    Přibyl našel skvělou nahrávkou Krätzera, ale tomu se blafák fo backhandu nepovedl a navíc narazil do tyčky a leží na zemi.

56:52
    Krätzer se zdá být v pořádku a odjíždí po svých na střídačku.

58:11
    Hájek jel s Blažkem dva na jednoho, ale Hájek to zkusil sám a na Kaššáka si nepřišel.

59:30
    Domácí dohrávají utkání v útočném pásmu.

59:47
    Domácí ještě zvyšují na 7:2! Přibyl skvěle našel JAKUBA KRÄTZERA a ten už měl lehkou úlohu. Asistence: Adam Přibyl

60:00

Domácí vítězí 7:2 a po první třetině ve které domácí dominovali. Zbytek utkání se spíše dohrával a domácí hosty k ničemu nepustili.

Tímto se s vámi loučím, někdy přístě napočtenou. (20:17:01)

Lukáš Zayml

Branky a nahrávky: 3. Přibyl (Havran), 8. Hlaveš (Matušík, Krätzer), 16. Mařík (Havran), 17. Kellner, 20. Kanov (Mařík, Matušík), 56. Mařík (Matušík), 60. Kratzer (Přibyl) – 40. Lehnert (Molnár), 52. Lehnert

HC Tábor: Klestil (Panec) – Černý, Havran, Kanov, Hlaveš, Heršálek, Hájek – Kellner, Mrkvička, Přibyl – Krätzer, Matušík, Mařík – Kolomý, Zayml, Březina – Blažek
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák(Tichý) – Běhal, Kunrt, Michálek, Rulík, Koblitz – Hrdlička, Hroch, Osmik – Rubeš, Lehnert, Molnár – Strejček, Nguyen