SK Karviná – Břeclav 2:0 (kon.) | SHK Hodonín – Přerov 0:5 (kon.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 7:3 (kon.)
Technika Brno – Opava 2:1 (1:0 po s.n.) | Mor. Budějovice – Nymburk 7:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:2 (kon.)
Vsetín – Val. Meziříčí 7:3 (kon.) | Pelhřimov – Jablonec n/N 1:8 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 4:2 (kon.)
Děčín – Bílina 7:3 (kon.) | Řisuty – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 7:2 (kon.)
HK Nový Jičín
7:3 (4:2, 1:0, 2:1)
HC Frýdek-Místek
Sobota 14.02.2015, 17:002. liga skupina Východ

Nový Jičín by dnes lepším týmem a zaslouženě si připisuje 3 body, ale Frýdek-Místek si zcela jistě zaslouží velkou pochvalu za bojovnost. (20:21:35)

60:00

59:15
    Ofsajd byl odpískán domácímu týmu a vhazuje se tak po levé ruce Iláše.

57:10
    Vyloučen hráč Frýdku-Místku Sluštík za hákování.

55:42
    Vhazování po levici Kubaně.

54:15
    Nový Jičín založil útok zpoza své brány.

53:05
    Nepřesná rozehrávka domácích končí až na zadním mantinelu, kde se puku ujímají hosté.

51:06
    Po delší pauze hra pokračuje v plném proudu.

51:05
    Hurtík je vyloučen za nedovolené bránění 4 minuty. Ovšem dostal i osobní trest. Ten to neunesl a hokejkou rozbil sklo mantinelu. Hra je zastavena dokud se sklo nevymění. Jeho rozčílení bylo opravdu zbytečné a následně trestuhodné, jelikož jeho první prohřešek byl opravdu zanedbatelný.

50:57
    Nový Jičín bude hrát 2 minuty ve třech. Vyloučen hráč Nového Jičína Kabeláč za podražení.

50:17
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    JAKUB LEHEČKA trefil v oslabení betonové áčko Kubaně.

49:22
    Mikšan velice ošklivě fauloval kolenem Tepera a je to 5 minut trestu pro Nový Jičín.

48:15
    Závar před Ilášem, ten situaci uklidnil zakrytím puku.

48:01
    Oddechový čas pro domácí. Co asi vymyslí?

47:40
    Iláš v roznožce zachytil střelu Mamuly.

46:30
    Flašarova střela z levého kruhu mířila hostujícímu brankáři přímo do výstroje.

45:39
    Kabeláč lehce před Kubaněm zablafoval a zvyšuje náskok na 6:3.

45:39
    Kabeláč při své akci byl faulován a je mu přidělen nájezd.

43:42
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Frýdek-Místek využívá své přesilovky. PAVEL HURTÍK překonal vyjetého Iláše. Asistence Petr Lipina.

43:25
    Vyloučen hráč Nového Jičína Ižacký.

42:30
    Hruškova střela se odrazila od levého betonu Kubaně.

41:07
    Krutil napadl před branou Gebauera, ten si to samozřejmě nenechal líbit a je z toho vyloučení na obou stranách.

40:28
    Kabeláč se nedokázal vstřelit tutovku od modré čáry.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:40 .

40:00

39:47
    Na ledové ploše vzniklo menší zdržení, jelikož je vyloučen Teper a chvíli to trvalo než na trestnou lavici dorazil.

39:23
    Nový Jičín vstřelil první a nejspíš také poslední gól v této třetině. JAKUB LEHEČKA využívá přesilovky. Asistence Robin Gebauer a Dominik Novotný.

38:58
    Vyloučen hráč Frýdku-Místku za dvojitý trest za podražení a sekání. Za tento prohřešek Prokop dostává 4 minuty.

38:39
    Nový Jičín se snaží zakládat puk od své brány.

37:57
    Vyloučen kapitán Frýdku-Místku Krutil Michal za hrubost.

36:15
    Vhazování před Kubaněm.

35:06
    Vyloučen hráč Frýdku-Místku Zedník Pavel.

34:15
    Poskakující puk se snažil usměrnit Žák, ovšem vstřelit branku se mu nepovedlo.

33:59
    Marek Ivan byl v tuto chvíli opravdu velkým nebezpečím pro Iláše, ovšem jeho střela letěla do boční sítě.

33:45
    Gebauer se zcela osamocen mezi kruhy dostal ke střele, jeho ránu perfektním semaforem zlikvidoval Kubaň.

32:20
    Flašarovu střelou skvěle zachytil do své lapačky Kubaň.

31:25
    Vyloučen hráč Frýdku-Místku Slovák Petr.

31:12
    Frýdek-Místek se nedokázal dostat ani k Ilášovi, natož ho jakkoliv ohrozit.

29:57
    4/5

29:12
    Frýdek-Místek má jedinečnou možnost zdolat Iláše, jelikož je vyloučen hráč Nového Jičína Hanák za podražení.

28:15
    Nový Jičín vyhrál další vhazování a odpalují puk do bezpečí.

27:57
    Vyloučen hráč Nového Jičína Vnenk.

26:45
    Novojičínský tlak neubírá na své intenzitě, hosté už toho musí mít plné kecky, ovšem chybí jim lepší kombinace.

25:41
    Pěkný leč bezvýsledný únik k Ilášové bráně Ivana a Samiece.

25:28
    Novojičínští už zamkli svého soupeře na deset západů u jeho brány.

24:48
    Lipinova střela zamířila z úhlu pouze do ochranné sítě.

23:15
    Kabeláč právě pronikl do útočného pásma, ale jeho střela ke Kubaňovi nedorazila.

22:05
    Vyloučen hráč Frýdku-Místku Černin Vojtěch.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět opravdu střelecký koncert. Tedy hlavně na straně Nového Jičína, jenž vstřelil hned 4 branky. Frýdek-Místek ale také nebyl pozadu a lehce domácí dohnali dvěma brankami. Další třetina začne cca v 17:39.

20:00

19:20
    Ofsajd Nového Jičína.

18:45
    Vyloučen hráč Nového Jičína Ižacký za porušení pravidel.

17:57
    PAVEL HURTÍK od modré čáry vypálil dělovku, jenž Iláš nemohl přes dav, který byl před ním vidět. Asistence David Samiec a Marek Ivan.

17:09
    Vyloučen hráč Nového Jičína Kabeláč.

15:55
    Gebauer se postavil do střely Podešvy a záhy se prosadil přes frýdeckou obranu, chybělo tomu už jen pěkné zakončení, které se Gebauerovi povede málo kdy.

15:15
    Kubaň opět v nebezpečí, ovšem tentokrát si rozjetého Novosada pohlídal.

14:55

13:15
    Hra je spíše pomalá. Nový Jičín si již pouze hlídá vedení a Frýdek se opatrně posunuje k Ilášovi.

12:41
    Lehečka společně s Novotným předvedli před Kubaněm krásnou akci, ovšem puk nějak změnil směr a za hostujícím brankářem puk jen projel pár centimetrů od čáry.

12:12
    Vyloučen hráč Nového Jičína Zetík za držení hole.

11:40
    Žák minul frýdecko-místecké brankoviště od modré čáry.

10:46
    Faul brankáře Frýdku-Místku.

10:35
    Vyjetého Kubaně Nový Jičín nedokázal zdolat.

09:00
    V Novém Jičíně je to dnes opravdu gólová nadílka. ZDENĚK NOVOSAD již po druhé zdolává Kubaně a zvyšuje stav na 4:1. Asistence Martin Kabeláč.

06:55
    Skvělá kombinace Lipina-Matějek-LIPINA, jenž také po přihrávce zdolal Ilášovu svatyni. Asistence Tomáš Matějek a Petr Lipina.

05:23
    LUBOŠ ZETÍK vystřelil z bezprostřední blízkosti a zvýšil náskok Nového Jičína na 3:0. Asistence Pavel Hanák a David Mikšan.

04:57
    Obrana Frýdku-Místku se podvoluje tlaku Nového Jičína.

03:35
    Oddechový čas pro hosty.

03:34
    Gebauer od mantinelu přihrál do jízdy MARTINOVI KABELÁČOVI, který se zbavil obránce a přesně vystřelil. Asistence Robin Gebauer a Patrik Flašar.

02:03
    Z těžkého úhlu ZDENĚK NOVOSAD propálil mezinoží Kubaně. Asistence Tomáš Cabák a Jakub Ižacký.

00:51
    Úvodní buly vybojoval novojičínský útočník a hned se snažil zaměstnat Kubaně, ten se ovšem nenechal ze začátku zastrašit a akci zvládl úspěšně.

00:01

Novojičínským se nedaří na domácím ledě vybojovat body. Po týdenní pauze budou mít jedinečnou možnost si opět v domácím prostředí vylepšit své bodové postavení. Do Nového Jičína zavítají hosté z Frýdku-Místku, jenž okupují 10. místo tabulky. Vzájemná bilance před posledním společným zápasem vychází lépe pro domácí, jelikož všechny zápasy, ve kterých se s tímto soupeřem utkali, vyhráli.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00. Dnešním onlajnem Vás bude provázet Kateřina Krutilková.

Kateřina Krutilková

Branky a nahrávky: 3. Novosad (Cabák, Ižacký), 4. Kabeláč (Gebauer, Flašar), 6. Zetík (Hanák, Mikšan), 9. Novosad (Kabeláč), 40. Lehečka (Gebauer, Novotný), 46. Kabeláč (TS), 51. Lehečka – 7. Zedník (Matějek, Lipina), 18. Hurtík (Samiec, Ivan), 44. Hurtík (Lipina)

HK Nový Jičín: Iláš (Šrámek) – Gebauer, Kabeláč, Žák, Flašar, Hruška, Mikšan, Lehečka, Vašut (C), Novosad, Horák, Ižacký, Hanák (A), Vnenk (A), Cabák, Zetík
    HC Frýdek-Místek: Kubaň (Fendrich) – Samiec, Teper, Matějek, Krutil (C), Černin, Jonáš, Ivan (A), Zedník, Stránský (A), Hurtík, Mamula, Podešva, Lipina, Sluštík, Slovák, Mach, Prokop L.