Nitra – Karviná 1:1 (kon.) | Kolín – Vlašim 2:0 (kon.) | Zlín – HFK Olomouc 5:1 (kon.)

Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští přeci jen před koncem utkání navyšují výši skóre. Povedený obstřel vyběhnuvšího brankáře předvedl PETR KURTIN.

80
    Tempo zápasu mírně upadlo. Stále se hraje bez vyložených šancí.

75
    Hra je po záživném úvodu druhého poločasu vyrovnaná a bez výraznějších šancí.

69
    HFK právě vstřelil branku!
    VARAĎA se dokázal dostat za obranu Zlína a je z toho první gól hostí.

58
    Matějov se dostal na hranici ofsajdu k míči, ale následně jej dokázal skvělým zákrokem vychytat brankář soupeře.

55
    I přes čtybrankový náskok je Zlín lepším týmem.

50
    Gólové hody pokračují. Zlínskou dominanci potvrzuje čtvrtým gólem PAVEL ELŠÍK.

49
    Hned v úvodu druhého poločasu se dokázal k zakončení dostat LUKÁŠ SALACHNA. Jeho pokus nakonec skončil v síti.

46

Sestava Zlína pro druhý poločas: Adamuška – Malý, Jurič, Višněvský, Motal, Salachna, Matějov, Elšík, Kraut, Kurtin, Blanař.

45

43
    Zlín v poklidu hlídá svůj náskok a čeká se na konec první půle.

40
    LUKÁŠ ŽELEZNÍK využívá další šance. Na jeho střelu byl brankář Mucha.

35
    Sledujeme stále větší aktivitu zlínského celku, který zaměstnává brankáře hostujícího týmu.

31
    Dvě šance si vypracoval Zlín. Tu druhou zakončoval Tomáš Poznar, ale hostující celek drží svými výbornými zákroky brankář Mucha.

25
    Zlínu vedoucí branka pomohla a je to právě druholigový celek, který nyní udává zápasu tempo.

20
    TOMÁŠ POZNAR se ocitl sám před brankou soupeře a nemýlí se!

11
    Krom dvou předchozích pokusů Zlína sledujeme stále celkem vyrovnaný začátek utkání.

Jan Zahnaš

Branky: 20. Poznar, 40. Železník, 49. Salachna, 50. Elšík, 89. Kurtin – 69. Varaďa

FC Zlín: Dostál – Hájek, Hubáček, Benčík, Živulič, Holík, Bartolomeu, Kopečný, Poznar, Železník.
    1. HFK Olomouc: Mucha – Hlavica, Lukášek, Lysoněk, Drbal, Varaďa, Buček, Šuba, Soukup, Blaškovski, Bernard.
    Náhradníci: Malinek, Bořil, Rejchl.