Michalovce – Poruba 29:23 (kon.) | Partizánske – Šaľa 23:23 (kon.) | Prešov – Zlín 16:27 (kon.)
Most – Olomouc 32:20 (kon.)
Iuventa Michalovce
29:23 (14:12)
DHC Sokol Poruba
Sobota 21.02.2015, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

František Urban – tréner Iuventy Michalovce: Myslím si, že to bolo pre diváka atraktívny zápas. Po stave 4:1 sme asi sme stratili koncentráciu, neviem čomu inému to pripísať. Mali sme pár hluchých pasáži a strácali sme lopty pri jednoduchých akciách. Musíme zregenerovať a odstrániť do budúcnosti technické chyby.

Jan Beňadik – tréner DHC Sokol Poruba: Musím poblahoželať súperovi ku víťazstvu. Škoda, že sme prvé minúty zaspali. Prehrávali sme 4:1. Potom to bolo lepšie a dovolím si povedať, že sme boli v prvý polčas lepší. Pribrzdili nás tri vylúčenia. Za výkon v druhom polčase si nezaslúžime doviesť domov body. Musíme za koncentrovať na zajtrajší zápas. (19:29:54)

Je za nami skvelý zápas v hádzanej žien medzi Iuventou Michalovce a DHC Sokol Poruba. Domáce hráčky potvrdili svoju suverenitu a pripísali si na čelo tabuľky ďalšie víťazstvo a tak predĺžili svoju neporaziteľnosť. Mohli doplatiť na vynechanie pár minút v prvom a druhom polčase, no našťastie sa dokázali skonsolidovať a v závere ujsť svojmu protivníkovi na rozdiel ôsmich gólov. Porubčanky ešte zajtra čaká zápas s Prešovom, kde by už mali vyhrať.
    Nikam ešte nechodte, za pár minút vám prinesieme vyjadrenia trénerov.

60
    Konec zápasu. (29:23)

59
    Tereza Chovancova ukončuje svojim gólom dnešný zápas. (29:23)

59
    Trehubová roztlieskala arénu svojim gólom. (29:22)

59
    Varmužová kozmeticky upravuje skóre po góle z otočky. (28:22)

59
    Sú tu posledné minútky zápasu a je už jasné, že dve body zostanú na Zemplíne. (28:21)

58
    Oddechový čas pro domácí. (28:21)

58
    Gerič takmer zborila bránu svojou delovkou do žrde. (28:21)

57
    Rechtorisová premieňa nariadený trestný hod. (28:21)

57
    Holešová si po góle oddýchne za svoj faul. (28:20)

57
    Holešová z brejku po zákroku Zykovej. (28:20)

56
    Gerič z ľavej spojky. (27:20)

56
    Je tu posledných päť minút, nič nenasvedčuje že by sme mohli ešte vidieť drámu. (26:20)

55
    Veronika Habánková sa dostala až na pivota a svoju šancu premieňa. (26:20)

54
    Rechtisová znovu dáva na rozdiel piatich gólov. Presadila sa z ľavého krídla. (25:20)